Nebolo by od veci Javůrek, keď už píšeš, ako sa Fico škeril, aby si si aj Ty vymenil fotku. Tiež sa na nej škeríš ako orech...
Nebolo by od veci Javůrek, keď už píšeš, ako sa Fico škeril, aby si si aj Ty vymenil fotku. Tiež sa na nej škeríš ako orech...
A kde je Matovičovo priznanie:„Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice"....?! ! !
Skúste aspoň raz vyhrať voľby, aby ste mali aspoň v zlepenci väčšinu a môžete vládnuť do roztrhania tela...daňový podvodníci a feťáci v jednote s dosiahnutým míľnikom !
Dúfam, že dážď vydrží aspoň do 19-tej hodiny, aby Matoviča & company schladil, keď budú na námestí vykrikovať "dosť bolo Fica"...Snáď sa nájde niekto, kto im povie, že Fico už odstúpil...:-))
Kde zmizli tie hlasy ? V prieskumných agentúrach ! :-))))
A čo mal hovoriť ? Veď všetko je jasné ! Prezident ho poveril zostaviť vládu..... Zostaví ! Amen...:-)))
Nemá podporu ? To je výsledok predčasných volieb?
Človeče, nikto Ti nepovedal, že dnešné čísla nie sú volebné výsledky ale výsledky prieskumu ? :-))
Kiska a zahanbiť sa ? Ale kdeže, len mu vypli odposluch, tak nevedel čo a ako...
Asi ako v týchto, predčasných....jáj, tie ešte neboli...:-)))))
Most mal vo voľbách viac ako 10%. Teraz má ledva 5%...teraz boli voľby ? :-) Jáj, prieskumy...:-))))
Ficova ponuka je zlý vtip ? No vidíte, Ander to nepochopil ako vtip a pristúpil na jeho ponuku.
Hej, zásadne nesúhlasil s rozhodnutím poslaneckého klubu a preto najprv hlasoval ZA podporu novej vlády pod vedením Pellegriniho a až potom sa vzdal svojho poslaneckého mandátu...:-)))
A čo znamená podľa Vás, Kefalín, také slovo pracovat ? Kvičať na námestí somariny ?
Aj Sulík a Matovič ho považovali za dobrého anjela, keď si ich aj napriek tomu, že sú opozícia, ako prvých pozval na rozhovor. Teraz podvodník podviedol aj nich...:-)))
Dôsledne uplatniť zákony na rozvracačov poriadku a daňových podvodníkov !
Máš možnosť svoj názor vyjadriť vo voľbách, nech sa konajú kedykoľvek. Ale vzhľadom k tomu, že si uvedomelý "zásadnýnevolič", tak len šúchaj nohami....:-))
Ty sa neteš, to bude za prácu, nie za vykrikovanie hlúpostí na námestí...
Nepleť sa medzi občanov, OVĆAN radik...
Veľký Mongol zablúdil do Afriky ? :-))
Odporúčame