Západné štáty si napúšťali na vlastné územia milióny prisťahovalcov islamského vierovyznania ? Hm, myslel som, že západné štáty najprv islamské štáty kolonizovali a domov si dotiahli ich obyvateľov za otrokov. A teraz, keď sa tam tretia, štvrtá generácia cíti byť doma, je zle ! Nie že by som bol priaznivcom islamizácie Európy, ale čo si západniari uvarili, nech si teraz zjedia.

