Toľko samochvály, rozhľadenosti....už som sa "bál", že sa od autora aj niečo konkrétne, ako to majú v tom Rakúsku, či Česku vyriešené, dozviem. No výsledok - umiestnenie v tabuľke, inak len samá omáčka, či skôr gebuzina.
Toľko samochvály, rozhľadenosti....už som sa "bál", že sa od autora aj niečo konkrétne, ako to majú v tom Rakúsku, či Česku vyriešené, dozviem. No výsledok - umiestnenie v tabuľke, inak len samá omáčka, či skôr gebuzina.
Šokujúcejšie sú podmienky, za ktorých nás Dzurinda vrhol ( zapredal ) do papule EÚ !
Klasika ! ! ! "Sto českých korún v roku 1990 ". Bratře, v roku 1990 boli československé koruny !
Zvýšil sa priemerný vek dožitia ? Hmm, si ako v Grécku a Japonsku....Než sa prišlo na to, že boli dávno mŕtvi a to len príbuzní akosi "zabudli" nahlásiť ich úmrtie a dlhé roky poberali ich dôchodky. :-)
Mne napadá aj to, že nám, ako Slovensku, sa "spojenci" niečím vyhrážajú, čo Fico ako predseda vlády nemôže zverejniť....
Medzinárodné zákony podľa správy Úradu OSN v boji proti IŠ porušuje aj iracká armáda, ktorá zasiahla dediny, školy či nemocnice, čím spôsobila civilné obete.
A čo hovorí Úrad OSN na ukrajinskú armádu, ktorá tak isto zasiahla civilné objekty a spôsobila civilné obete ?!
Mladší brat je beJ ( písané odzadu kvôli mazaniu ) a najmladší brat je Šebej ( čítať odzadu )
Ktovie, ktorý z nich je džde bnut ejší, Džordž, alebo Džeb ?
A nemala by si najprv o násilí prehovoriť s Porošenkom ?! Notabene, Ukrajina partí skoro do "rodiny" EÚ, tak treba si najprv pozametať pred vlastným prahom !
"Keď budete vy v obchode kupovať drahé výrobky tak aj výrobcovia budú môcť dať vyššie mzdy".
Tak to asi v Rakúsku, Nemecku...výrobcovia málo preskákali a nepochopili ako funguje tržná ekonomika Vy srandista, lebo ceny sú porovnateľné, ale v platoch je priepastný rozdieľ ! ! !
Zamestnancovi netreba nič vysvetlovať, jemu TREBA ZAPLATIŤ ! Za odvody za zamestnanca má zodpovednosť zamestnávateľ ! Ak sa Ti to nepáči, staň sa zamestnancom. Toto treba vysvetliť zamestnávateľom, ktorí okrádajú zamestnanca i štát !
Je trápne a neslušné vynucovať si stále dokla návštevu ! Tento gágaj by si mohol uvedomiť, že pápeža už pozval Gašparovič, ako prezdent SR, KBS, i minister zahraničných vecí Lajčák ! Už chýba len pozvanie od predsedu okresného preboru.
Chceme dodržiavanie zákonníka práce, chceme mať odvody z celého zárobku, nie len z minimálnej mzdy, aby sme mali neskôr dôchodky aspoň z toho čo sme zarobili, chceme, chceme, chceme...
Hm, to ja, ani nikto z môjho okruhu známich nepoznám zamestnávateľa, ktorý by nevyplatil na páske len základnú mzdu, a zbytok vypláca na ruku !
Únia podľa Merkelovej ukazovala moriadnu jednotu. To jej nikto nepovedal aké postoje zaujalo Maďarsko, alebo čo hovorí Fico, či Zeman ?
Odporúčame