A jeden dodáva, či majú na stanici a v krčme WC a v akom stave....
Jednoducho ! Nech sa prestane NATO tlačiť na Ukrajinu, do priameho susedstva s Ruskom !
Ty budeš asi ( v tom lepšom prípade ) bobor z podpazušia toho dospelého muža vysokého 180 cm.
Trpaslík, nie vyšší od vedra i keď sa postaví na zadné, si tu Ty.
Podobný primitivizmus ako bojkot OH 1980 v Moskve ! ! ! Za 34 rokov nenastal žiaden pokrok v myslení západu !
Primitívi ! ! ! To chcú naozaj, aby Putin zaviedol ozajstné sankcie ?! Lebo potom pôjde EÚ do kolien. A možno je to zámer nie len USA, ale i samotnej ÉÚ, ako dôvod na jej rozpad !
Významní ekonómovia sa mýlia ! Ak bude EÚ naďalej uplatňovať a stupňovať sankcie voči Rusku, nehrozí dlhšie obdobie stagnácie, ale poriadne dlhé obdobie recesie !
...."zostane mu krajina bez surovín, bez priemyslu a bez prístupu k moru."
Porošenko si zrejme myslí, že všetko dostane zo západu. Aj nám istý JUDr. Čarnogurský tvrdil, načo sú nám roľnícke družstvá, dovezieme lacnejšie ovocie a zeleninu zo západu.
O tej výhode cestovania: ak na to máme !
"USA rozhodnutie únie privítali". Bodaj by nie, veď im padne na úžitok ! ! !
Tak "Európe" ešte stále nedochádza, že sa svojimi húlpymi sankciami voči Rusku rúti do záhuby ?!
Nič si z toho nerob, on o Tebe ani netuší, takže pre neho nie si ani nula.
Zaveďte ešte prísnejšie sankcie proti Rusku, hlupáci.
Keby mali dôkaz o tom, že ho zostrelili rebeli, tak by to bez váhania zverejnili. Keďže je opak pravdou, tak podpísali dohodu o mlčanlivosti. Tým pádom je všetko jasné, už nemusia nič zverejňovať, sami sa usvedčili !
A vyčísliť škody, ktoré spôsobia ruské protisankcie západu, s tým sa The Economist neobťažuje ? To bude asi podľa nich tak nepatrná čiastka, že to nestojí za reč...
Vagabundi z USA napísali scenár HRY v ktorje určili aj osoby a obsadenie: Ukrajina, EÚ, NATO.
V ktorom z menovaných spolkov poznáš "slušného politika" ?
Odporúčame