17%-tná účasť Bratislavčanov podľa mňa nesvedčí o ich nadšení, ale skôr o znechutení a apatii !
17%-tná účasť Bratislavčanov podľa mňa nesvedčí o ich nadšení, ale skôr o znechutení a apatii !
Maňka: " Ľuďom budeme musieť hovoriť veci, ktoré majú pocit, že sa neriešia"
Omyl pán Maňka a ostatní polotici ! ! ! Ľuďom už prázdne reči nestačia. Žiadajú už konečne aj činy ! ! !
Ako sa už nejedenkrát ukázalo, svet je malý...
Zákon by mal asi rozlišovať aj tú nedbanlivosť. Autonehoda s následkami smrti sa môža stať aj pri defekte. Ale ! Ak si šofér sadne za volant opitý, to nie je nedbanlivosť, malo by sa to brať ako úmysel ! ! ! Iba toľko...
Za pousmiatie stojí to Tvoje: ..."slováci, kteří jako vždy čekali, jak se vše vyvine a podle toho se zachovali"... To máš asi na mysli niečo také, ako keď Česi hrdinne spustili Povstání pražského lidu 5. mája 1945, keď už bolo všetko vybojované a jasné?! :-))))
Už je to len Zemplínčan ? A kde sa podel prívlastok "veľkopodnikateľ" ? :-)))
To je naozaj báchorka, že Havel zlikvidoval zbrojársky priemysel v Česko-Slovensku. On ho totiž zlikvidoval len na Slovensku ! ! ! Následne Česko zbrojnú výrobu zvýšilo !
Už je najvyšší čas, aby začali niesť trestnú zodpovednosť aj sudcovia, ktorí umožňujú svojou diletantskou prácou prepúšťanie kriminálnikov ! ! !
To ich najviac trápilo, že môžu mať len jednu babu ?
To tá jeho osoba kandidujúca na prezidenta začala obchádzať putiky ?
Lenže na západe je 16 000 problém usporiť za rok, u nás za život. :-(
Takže biskupom ide vlastne o to, aby komplikovali život.
A čo je v mojom príspevku akože od veci ? :-))) Uniká Ti súvislosť nesústredením, alebo nechápavosťou ? Mimochodom, k tej Tvojej vodíkovej bombe: vyňaté z článku ..."antikoncepcia sa využíva na liečbu závažných chorôb" !
A ešte k tomu alkoholu, pridám Ti zadarmo "dobrú radu". Keď si zafajčíš ( fajku mieru ) a stiahnu sa Ti cievy, nezúfaj. Daj si poldecák tvrdého, ten Ti ich roztiahne, takže ďalej ideš na neutrál. Až na tie vedlajšie účinky.
No, len či ten Tvoj "uvedomelý" lekárnik nikdy nedal svojmu dieťaťu sladkosť v ktorej je - dovolím si tvrdiť jed - rafinovaný cukor, či nedal svojim rodičom, alebo blízkym ako darček - dovolím si tvrdiť jed - alkohol, či si niekedy dokonca aj sám nezapálil - dovolím si tvrdiť jed - cigaretku....
Hm, tak to už je tá Amerika dokonalá. To už si zaslúži byť náš vzor. :-(((
Bojkotovať môžeš, ak je v mieste bydliska viac lekární a máš možnosť výberu. Ale čo ak je tam len jedna lekáreň ? Alebo tri a v každej je "katolícky" lekárnik ?! ! !
Odporúčame