..."Spišiak pošpinil symbol polície, svoju uniformu, v ktorej sa opitý váľal...
Jano, spamätaj sa ! Keby si mu vyčítal hocičo iné, ale zrovna opitosť a pošpinenie symbolu ? ! ! !
Ty si pošpinil ľudskú dôstojnosť a slušnosť, keď si si uľavoval opitý z terasy, na križovatke, a je toho oveľa viac, za čo by sa normálny človek prepadol od hanby a zmizol by z očí verejnosti !


