Už si s tou českou gut korunou trápny ! Koľko krát tu mieniš "dělat chytrého" ? Ak, opakujem, ak € padne, Slovensko prejde na našu bývalú menu, Slovenskú korunu !
Už si s tou českou gut korunou trápny ! Koľko krát tu mieniš "dělat chytrého" ? Ak, opakujem, ak € padne, Slovensko prejde na našu bývalú menu, Slovenskú korunu !
... so štyrmi ! inštrumentál = s, so ( s kým, s čím ) Už sa to konečne nauč !
Aj Ty by si sa mal starať o svoje veci a nepchať stále nos do našich záležitostí !
...jasné Bratislava, život je v nej drahší ! Lenže, kto a čo ho robí drahším ? "Poctiví " predajcovia a obchodníci ! Ďakujeme ! ! !
Mali by podať občania žalobu na štát za diskrimináciu voči sucom a poslancom !
Ak chcem viac dôkazov o čom ? Názov článku a obsah by sedel až po poseledný odstavec, po Vaše slová:"ja by som sa neponížil k tomu ( hici som nezemestnaný ) aby som týmto zazobancom odpraával sneh za nejakú almužnu..." Vo Vašej odpovedi som dostal len dôkaz o Vašej frustrácii z poníženia, ktoré sa vám dostalo od Vášho zamestnávateľa, keď ste sa "ponížili" k tomu, že ste za ním išli s Vašimi oprávnenými požiadavkami !
Ak vláda verejne prehlási, že si zníži plat o 10% a potom rôznymi kľučkami dosiahne konečný výsledok 3%, resp.8%, je to podvod ! ! ! Robia si z nás srandu ! Kriváci !
Súdna rada zasa neakceptuje argument vlády o globálnej kríze a potrebe šetriť ! Nuž potrebu šetriť musí akceptovať zasa len bežný zamestnanec a dôchodca ! Dokedy budú Slováci tieto "panské huncútstva" trpieť ? !
Každý fajčiar je baran, s tým sa dá jedine súhlasiť,lebo si poškodzuje dobrovoľne zdravie ! No neviem o ničom, čo by mohlo byť v tomto ohľade výnimkou ! Prepáčte, ale ani s ďalším Vaším názorom sa nestotožňujem. Totiž, tak ako on nemohol vedieť, či Vy ste na tom horšie so zdravím, Vy zase nemôžete vedieť, či ten sneh odpratával za "almužnu" a na čo by zarobené peniaze použil ! A čo je ponižujúce na odpratávaní snehu za peniaze ? Neviem z čoho žijete, ale mne príde dosť čudné, ak nezamestnaného ponižuje možnosť zarobiť si peniaze poctivou prácou !
Ak by v súčasnosti pripadali na jedného dôchodcu takmer štyria ľudia v produktívnom veku, tak by sme sa mohli smiať od ucha k uchu a nebolo by čo riešiť ! ( Aspoň z hľadiska vplyvu demografického vývoja pri určovaní výšky dôchodkov !!! )
Ak sa začne stavať Metropolis,ceny bytov v Petržalke pôjdu hore.
...ako je známe, v katolickej cirkvi tiež nebol celibát od jej počiatku ! Neoblomný postoj pápeža v otázke celibátu - zotrvanie v ňom ( hlavne po prepuknutí škandálov s pedofilmi z radov katolíckych kňazov ) je asi prejav "tichého svetla pravdy" z "konštruktívnej ríše plurality" !
...súhlasím ! Nechápem tých čo dávajú mínusky ! Podľa nich je asi lepšie čakať do poslednej chvíle a potom byť "prekvapený", že čo sa to stalo !
Menlo,Foter aj Sulík majú v tomto prípade pravdu !
Odporúčame