Dragula požiadal svojich kolegov,aby na čakacie listiny zapisovali aj poslancov.Doteraz nevedel,že aj poslanci sú tiež len ľudia a v chorobe sme si všetci rovní ?
Dragula požiadal svojich kolegov,aby na čakacie listiny zapisovali aj poslancov.Doteraz nevedel,že aj poslanci sú tiež len ľudia a v chorobe sme si všetci rovní ?
Nepoznám, a ani ho nemusím poznať,stačilo mi prečítať jeho príspevok ! Ani Teba nepoznám a tiež mi stačilo prečítať túto reakciu a Tvoj príspevok, v ktorom si označil Andrásyho za vykŕmeného hňupa,kvôli jeho predstave o " demokracii" . Teraz si ukázal spolu s Presburgerom Tvoju predstavu o "demokracii" ! Pretože som Ťa nevidel (fotku nemáš v profile)neviem či si vykŕmený,ale hňup si určite !
...dnešná demokracia má zase ten nedostatok,že voliť a byť volený môže aj také "niečo" ako Ty !
...začal si tak dobre...Na konci si si ale neodpustil poukázať na to, že "modráci" váľajú vinu na Fica,čím si ale potvdil to, že "ficovoliči" naopak váľajú vinu na "modrákov"! Takže jeden je za 18 a druhý je bez dvoch za 20 ! A teda,ak si aj Ty účastník tohoto typu debát,tak neviem, kto pochopil,alebo nepochopil "silu myšlienok" v tomto článku !
...uviazaná lanom síce nebola,ale taká guľka do chrbta ( a postihy rodiny,ktorá tu zosatala žiť ) tiež patrili k "možnostiam výberu" bývalého režimu !
... prečítaj si to po sebe ! To čo za perlu si vypustil ?
...nie je to síce téma článku,ale dobre.Nemci sú potomkovia starých Germánov ! Spokojný ?
...dnes si ľudia vážia toho,kto má peniaze - a vôbec ich nezaujíma,ako k nim prišiel..ak sú to Vaše kritériá, Vaša vec ! Nehádžte všetkých do jedného vreca ! A tiež neplatí na všetkých,že si vážili toho, kto poctivo pracuje ! Ten bol skôr väčšine na smiech ! Vtedy viac platilo heslo "kto nekradne okráda rodinu" ! Nehnevajte sa vážený pane, oživte si pamäť !
Odporúčame