- Japonci vyvraždili počas WWII v Ázii takmer toľko ľudí, ako nacistické Nemecko = vyše 30 miliónov ľudí civilistov + 4 milióny vojakov ázijských štátov, t.j. vyvraždili vyše 34 miliónov ľudí!!!
a
- Japoncov v WWII padlo dokopy "len" 2,5 milióna vojakov a milión civilistov (len v roku 1945 = aj s Hirošimou a Nagasaki) =Spolu 3,5 milióna
_________
čiže
Japonci sami vyvraždili vyše 34.000.000 (slovom: tridsaťštyri miliónov) ľudí.....
najviac:
v Číne ... 20.000.000
v Indonézii ... 4.000.000
vo Francúzskej Indočíne ... 1.000.000
atď.
Najviac v Číne vyše 20.000.000 - z toho
- 3.000.000 čínskych vojakov
- 17.000.000 čínskych Civilistov!!!
Tie dve bomby boli v princípe len slabým TRESTom za ZLOČINY Japoncov!!!
- - - -- - - - - -
85% obetí japonských mäsiarov boli CIVILISTI....
To sú smutné FAKTY!!!!!!!!!!!!
============


