Alebo Kotlebove a Chmelárove názory = to by sa čudovali!
Alebo Kotlebove a Chmelárove názory = to by sa čudovali!
Vás dvoch čo už zase tráp??
- Koľko Slovákov zamestnávate vy dvaja?
a
- Akú dávate svojim zamestnancom mzdu???
ja som konzervatívec, kresťan národovec = RODOĽUB a som
- ANTI-naciSSta
- ANTI-komuniSSta
Keď sú KONZERVATÍVCI slniečkári, tak potom asi áno
ja vám naciSStom a komuniSStom nerozumiem = tomu čo z vás verbálne vychádza...
ale
NACIϟϟTI/fašisti & KOMUNIϟϟTI-marxisti/maoisti = to je aj tak všetko rovnaká Organizovaná ZLOČINECKÁ SKUPINA....
Odporúčame