Ja neobdivujem Ameriku, ja som napísal:
► HUMANITÁRNE BOMBARDOVANIE srbských vrahov v Centrálnom SRBSKU jednotkami NATO marec až jún 1999 DEFINITÍVNE zastavilo ➜ srbské vraždenie v ex-Juhoslávii....
- - -
Prečo SRBI vyvraždili v 90-tych rokoch od 1990-1991 až do 1998 desaťtisíce Slovanov + Kosovských Albáncov?
____
Srbskí komunistickí vojnoví agresori by Národom ex-Juhoslávie mali platiť VOJNOVÉ REPARÁCIE!!!!
____
Obete Srbov
- 12.000 zavraždených Bosniakov počas 3-ročného obliehania Sarajeva
- 8300 Zavraždených civilistov, mužov Srebrenica
- 1650 mŕtvych Chorvátov Vukovar
atď.
__________
SEN o Veľkom SRBSKU by mal už byť konečne zakopaný, ako indiánska vojnová sekera.
Velké Srbsko: https://1url.cz/uzqgE


