Pani ministerka všetkého, od polície až k hospodárstvu, možno onedlho financíí...Nechcete občanom zvyšovať ceny, no ale to takto nemôže fungovať, sme trhová ekonomík a trh musí reagovať na ceny na svetových trhoch. Teraz sa nezvyšuje, teda tie peniaze zas budú inde chýbať. No nech sa páči, len zadlžujte krajinu ešte viac. A dvojaké ceny, tak to je už úplne za čiarou. EU má spoločný trh, už sa niekomu, či nebodaj Sakovej v niektorej krajne EU stalo, že jej niečo predali ako cudzinke za vyššiu cenu ako domácim? Toto sú také komunistické maniere...teda Smer.KS.


