Vidím to ako pokračovanie znižovania životnej úrovne EU a znižovania populácie Ukrajiny v priamom prenose . Zbraní bude asi dosť ktoré poskytne útočná aliancia ,ale sa obávam ,že personál ukrošov nebude tak rýchle dodaný. Matky už rodia v Nemecku ,Polsku ,Čechách v Rusku a pod.a návrat nových bojovníkov nehrozí. Ukrajina to neustojí a bude demilitarizovaná. Rusko sa vojnou tiež vyčerpá ,ale získalo nové územia a strategickú prevahu nad USA.


