Táto protislovenská vláda musí zákonite padnúť dnes ,alebo zajtra. Je to nevyhnutné na zabránenie zbedačovania Slovenska. Škody v hospodárstve a ekonomike sú nedozierne ,inflácia trhá rekordy, kúpyschopnosť obyvateľstva rapídne klesá ,dôchodcovia sa prepadajú do pásma chudoby, energie vďaka servilnosti našich politikov voči USA vystrelili raketovo hore ,lokajstvo voči EU byrokratom napozná hranice a keď nás z tohto všetkého klepne mŕtvica pomoci v poddimenzovanom zdravotníctve sa nedočkáme a dať sa spopolniť je len za podmienky doniesť si kubík dreva.Sme dopadli v tomto liberálnom marazme.


