Slovan ,ten názov sa pre Slovan ani nehodí.
Slovan ,ten názov sa pre Slovan ani nehodí.
Strapaté chodiace sadlo a hádzať granáty ,to mi nejde dokopy.
Ideme "krok za krokom" ,áno to je fakt ,ideme k našim z NATO hľadať ochranu útekom na Západ. Ukrajina bude malá pre bláznov .
Čím dlhšie bude trvať podpora Ukrajincov zo strany NATO dodávkami zbraní a dolárov ,tým menšie bude územie Ukrajiny. Ten vo vedení je buď blázon ,alebo agent Moskvy ,lebo verzia o členstve v NATO a vyčerpaní Ruska je na hranici sci-fi.
Nové voľby sú na obzore a súčasní amatéri a dezoláti vo funkciách vypracú svoje miesta. Zmenou vlády sa zmení aj postoj voči Rusku,presne tak ako si to želá väčšina národa.
Preferencie má ako slabé ukrajinské pivo a reči ako bobkov. Smetisko dejín chystá už plac pre slabých.
Tí, čo jej dali dôveru vo voľbách si búchajú hlavu o múr.
Juhoamerické krajiny sa príhovorov amerických prezidentov napočúvali až, až. Vždy za tým bola iba predzvesť pučov , konfliktov v krajine ,bábkových vlád a ekonomických kríz.
Feťák dostáva svoju krajinu do problémov akú nezažila od 2.sv.vojny. To je vizitka tých prezidentov ,ktorí sa stali prezidentmi ńie na základe dlhoročnej prospešnej činnosti pre štát ,ale na základe mediálnej masáže ,korupcie novinárov a neziskoviek a donorov s dolármi.
Traslavina a kopa sena odchádza na smetisko dejín. Urá.
EU by sa mala zrušiť a na nových základoch by mala povstať iba ekonomická veľmoc s 500 mil. účastníkmi bez diktátu Bruselu jednotlivým štátom v ostatných sociálnych, kultúrnych ,spoločenských a náboženských otázkach.
Súčasní padajúci činitelia sa už aj slamky chytajú a burcujú teplé médiá aby prevrátili nepriaznivú verejnú mienku a zlepšili si preferencie. A ozaj kde bolo zakopané telo zločinu v ktorej miestnosti Úradu.?
Dosť je horúco a ono ešte toto,tí Paštikári ani plyn na zimu nebudú potrebovať.
Napodiv idú celkom presne, smer Berlín.
Zima preverí naše schopnosti prežiť a u tých druhých schopnosti rýchle ujsť ku svojim pánom.
Nové voľby ,nové procesy. Minister obrany bude jedna z hlavných postáv .
V Moskve je nedostatok hranolčekov. V Európe je nedostatok jednej z najdôležitejších energetických komodít. Kua ,táto Pravda sa lepší deň čo deň.
Tá stará Moskva sa zjavne presťahovala do BRUSELU a rodí čoraz viac zdegenerovaných pravidiel.
Zelenskyj chce pohnať Rusov pred súd , hm , dnes dostal asi super silný matroš ani si nos nestihol asi utrieť.
Odporúčame