Čo sa Lajčo stará čo podpísalo Maďarsko? Aj Judáša židia podplatili 30 striebornými a s Judášom to neskončilo dobre. Smer by sa mal stiahnúť do opozície ,už to vedenie strany nezvláda s rezortom diplomacie. SNS by malo zapracovať a zobrať Smeru časť národne orientovaných voličov.


