Osobne mám výhrady aj k Smeru a jeho mecenášom a pod. aj poradkyňám rôzneho druhu. No na druhej strane ,keď človek pozerá hlavne na tú Bratislavskú smotánku a kaviareň ,tak ak by vznikla nová vláda z týchto postavičiek a postáv ,tak už na budúci rok sú v uliciach nové tváre aj s dlažobnými kockami a zas budú nové voľby?


