Opozícia, aj pre tieto Vaše myšlienky ste tam kde ste, čiže v ......... .
Opozícia, aj pre tieto Vaše myšlienky ste tam kde ste, čiže v ......... .
Anglické kráľovstvo kolonizovalo pol sveta. Za potoky krvi ktorú vyliali vo svete budú platiť daň v podobe postupnej premeny anglikánskej cirkvi na moslimskú, ktorá si už poradí s týmito poskokmi ameriky.
Treba si položiť otázku, kto spustil lavínu.Vychádza mi jedna nemenovaná krajina,s najväčším zbrojným arzenálom na svete a najvyššími výdavkami na zbrojenie.Hybnou silou ekonomiky je zbrojný priemysel a predaj zbraní vo svete. V súčasnom období má okolo 600 vojenských základní po celom svete. Živná pôda pre relatívnu spokojnosť obyvateľov tejto krajiny a líderstvo vo svete je vytvárať nové ohniská nepokojov , najradšej ďaleko od svojich hraníc a udržiavať oheň.
Za americké záujmy pri Ruských hraniciach môže bojovať len debil.
Blížia sa parlamentné voľby. Strany, ktoré budete mať v programe prehodnotenie členstva v tomto zločineckom pakte prezentujte sa !
To je ďalší dôkaz o tom, že nie sme suverénny štát.Politici ktorí odsúhlasili vstup do NATO musia byť braní na zodpovednosť.
Smer v spolupráci s oligarchami tiež nie je výhra, ale pravica vo vláde to hotová katastrofa.
Sulík svojou liberálnou otvorenou dušou si už vykopal politický hrob. Tých pár ortodoxných pravičiarov čo ho budú voliť a zopár feťákov je slabý potenciál na prienik do parlamentu.
Žalobu treba podať na autorov petície.Povedalo zvyšných 9 miliónov.
Žabožrúti na čele s Hollandom budú platiť a nezamestnanosť vo Francúzku je vďaka Západnej politike na najvyššej úrovni.
Všetci vieme, že cisár je nahý. Všetci vieme kto vládne svetovým financiám. A keď sa odchýliš od oficiálneho mainstreamu- plateného svetonázoru si odsúdenec.Nevelebím Kotlebu, ale asi vie kde je pes zakopaný.Skôr sa pozastavujem nad tým, že ako v minulosti , sa zas hľadá vnútorný nepriateľ ,tentoraz kapitalizmu.
So šírením demokracie to ide akosi z kopca.
Dobrá správa .Nastal čas obrátiť pozornosť na iné odvetvia hospodárastva .EU sa rozširuje o nové štáty s nízkou cenou práce a Slovensko by malo prestať podporovať cudzí kapitál za kus podhodenej kosti.
Samosprávam držím palce v boji proti importovaným vymoženostiam Západu.
popapuliplesk , máš najviac diskusných príspevkov a najmenšiu podporu čitateľov, zamysli sa.
Ficova vláda má za ušami toho dosť, ale ako alternatíva novej vlády v podaní tohto panáčika je nemysliteľná už len preto,že už na začiatku svojej kampane sa pekne vyfarbil a ukázal tú svoju pravú tvár....U mńa dôveru nemá.
USA v rôznych krajinách sveta, /nejdem menovať pre nedostatok miesta/ sa vždy angažovali za vytvorenie občianskej vojny v danej krajine, v záujme svojich ekonomických záujmov a udržania líderstva vo svete.Z väčšiny krajín však hanebne utiekli a krajinu nechali v rozvrate- politickom, ekonomickom a bez budúcnosti. Obávam sa , že Ukrajinu to čaká tiež.
Odporúčame