To selfie so synom vypadá ako nútený úsmev. Asi vie ,že si to bude musieť odsedieť.
To selfie so synom vypadá ako nútený úsmev. Asi vie ,že si to bude musieť odsedieť.
Zdechovsky politicky padne hneď po voľbách do EU parlamentu. Zaradí sa tak k stroskotancom typu Fialky a spol.
O neutralite by malo byť vyhlásené referendum. Prešlo by.
Simečka a ostatné 72 rody pôjdu bojovať tak jedine do progresívnej kaviarne za automat na cukríky.
Vojny svetového rozsahu vždy začal Západ ako progresívny potomok bývalých kolonialistov.
KDH už v budúcnosti nikdy nič nepresadí ..a stratí svojich voličov.
Takýchto progresívnych politológov ,náš Dunčo za noc urobí pol tucta.
Oni tie naše 72 rody chceli ,aby im Ukrajinky vynosili deti za nejakých 500 euro. ;No ústava je ústava ,ostáva im len emigrovať do Česka ,najliberálnejšieho štátu sveta.
Dve facky od partnera a je ticho.
Počkal by som ,až bude zvolený nový prezident . Tento už nelegálne nadsluhuje.
Dezinformácie zaplavili mienkotvorné médiá liberálno-progresívneho typu. Môj postoj je ,nekupovať ,nesledovať.
Čím viac útokov dronmi na Ruské územie ,tým budú väčšie územné nároky Ruska na nárazníkové pásmo odkrajujúce z územia Ukrajiny. O demilitarizácii ,nevstúpenia do NATO a štatúte neutrality nie je nutné ani diskutovať.
Západné krajiny začali už dve svetové vojny, tá tretia bude našťastie ich posledná.
Týchto progresívnych politológov náš Dunčo za noc urobí niekoľko.
V septembri toto jelito doskáče na politickom nebi.
Drogy sú svinstvo.
Bratislavské Staré Mesto s hercami . Škoda drať klávesnicu pre pár rodov.
Tí, ktorí seba definujú ako niečo iné ako muž ,alebo žena ,napr. traktor ,psík,mačička ,alebo luster, by mali byť zbavený práva voliť zástupcov do parlamentu a pod. Veci nemôžu voliť.!
Bratislavskym libtardom ovisli kolíky.
Odporúčame