Bratislavskí libtardi zhodia trenky pri chlapoch na pol žrde?
Bratislavskí libtardi zhodia trenky pri chlapoch na pol žrde?
.urvený Západ , kradli ,vraždili po celom svete ,dobre že im biznis končí.
už mu ani detox nepomôže ,je koniec ,aj jeho.
Chodiace jelito končí.Česki voliči ho pošlú na smetisko.
Ak sa dá do ústavy fakt,prečo to liberáli kritizujú.Zjavne nesúhlasia s tým , že ozaj existujú len dve pohlavia.
Nakoniec koncentrak oslobodili Nemci ? Prekrúca sa história a to je zle. Súčasný morálny rozvrat Západu je na vrchole .
zdražovanie je dôsledok prežratia peňazí liberálmi v minulej vláde.
Poliaci vedia svoje a vyjadrenia nejakej dočasnej figurky majú na háku.
Zatiaľ len strata 20% územia ? zelenski nie je trochár ,on to chce vytiahnúť vyššie.
Užitočný idiot Krúpa.
potomkovia fašistov asi nikdy nezmenia svoje myslenia.
Tieto politické mrtvolky ešte chcú rozhodovať o osude sveta .Libtardi to prehrávajú na celej čiare,je koniec.
Politológ Koziak sa asi zle vyspal s lustrom ,tak dosť tára.
Paštikári nebudú diktovať Slovensku kto má vládnúť a kto má odísť z postov. Vláda je legálna a má právo vládnúť. Aj keby ich bolo na paštikárskych námestiach milion ,ulica nemá právo rozhodovať o nás bez nás. Záver :zavrite sa do svojich bytíkov a sledujte Markízu a Jojku.
Toľko učiteľov je v paštikárove?
mnohí akademici asi len parazitujú na EU fondoch a boja sa skutočnej práce.
LIBTARDI ,nič sa nezmení ani keby boli predčasné voľoby.Namiesto SNS tam pôjde Republika a ostatné strany si urobia poriadok na kandidátkach.
Ja do krachu nejdem, začni pracovať.
Odporúčame