pretože je notorický klamár, plagiátor a daňový podvodník to ti nestačí? Ešte neomylný narcis so sklonom k despotizmu
pretože je notorický klamár, plagiátor a daňový podvodník to ti nestačí? Ešte neomylný narcis so sklonom k despotizmu
počuj Matovič okráda Slovensko verejne a bez hanby! Viď miliarda na testovanie či lotéria
nebudem takú "perlu" geniálnu ignorovať no čo si! Daj nejakú filozofickú debatu so mnou nebude problém aspoň uvidím tvoj rozhľad a možno ťa začnem aj uznávať :-) ale kto by uznával človeka, ktorý podporuje blázna?
vidíš znovu primitívna poznámka. čo máš v hlave závidíš obom cecky? si kompletný?
ja rešpektujem každého názor nech je akýkoľvek, ak neprekročí hranicu slobody iného subjektu, ale nemusím s ním súhlasiť a to je rozdiel medzi nami.
myslíš že tvoje blogy sú kvalitné? Vlastne to nie sú ani blogy ale zopár viet. Mensu tu nepotrebujem robiť, na to ty so svojim intelektom nemáš aspoň podľa predvedeného.
Počuj nemysliaci, no daj ktorého filozofa si naposledy čítal a ktoré filozofické či historické knihy si dal, alebo dáme niečo z techniky? No povedz, čo ten tvoj prdseda pomätený vlastne okrem klamstva vie? Ani len počítať nevie, ani len prezentáciu si nevie urobiť! Zato predrbať miliardu na nezmyselné testovanie to mu išlo! No daj rozoberieme Huntigtona, Fukuyamu, Nietzscheho, Fromma ? či dáme iných?
no s tebou sa baviť o filozofii by bolo asi ťažké, keď máš svoj vzor absolútneho deme.ta. Poču a tá tvoja teória jednoducho mysliacich je len tvoje či si to aj niekde zverejnil?
Je do nej veď aj cecky si všíma ako 15 ročný zasran, tak mu puberta lieta po hlave že si aj prilbu zabudol nasadiť. No a Kotleba? to len tak, aby mohol čo to napísať
ty ich píšeš pre zmenu tak jednoducho a bez zmyslu že nemajú ani čítanosť
viac sa sexuálny devianti ponížiť neviete? Tvoja žena má aké cecky??? či mater, že hodnotíš iných?
mimochodom 88 percent ľudí tvojho vodcu má v zuboch a aj to je len slabý odhad!
jej vzor je matelko ktorý je nemysliaci, preto závidí aj jednoducho mysliacim, pretože má svojho podvodníka ako svätý obrázok nad posteľou
vieš ja nemusím ja mám čisté svedomie a poctivý titul . Pozerám že slušnosť si zdedila či zdedil po svojom bezmozgovom vodcovi, ktorý nevie ale totálne nič okrem podvodov. Ak je podvod úspech pre teba, ďakujem neprosím. Dokonca ani nechcem a nepotrebujem byť milionárom. Si chudáčik ak si myslíš, že financie sú viac ako česť. Ale olajná to majú v krvi, lebo v hlave nemajú nič
Zjavne máš aj ty toľko v hlave čo tvoj Matelko 7500 * 100
Máš toho plagiatora a podvodníka v rámčeku nad posteľou? Usvedčený podvodník
To super vzor, tak vhodný pre teba
Počuj neudrelo ti niečo do hlavy? Dnes si akosi mimo témy? Ale že úplne
A ty si myslíš, že ju okrem teba a zopár jej prívržencov aj pozeral? Hlavne ak sú bloknute weby? Ty si iný srandista, aby Rusku záležalo na jej názore, keď už ani pre väčšinu slovákov nič neznamená ona ide hovoriť o nejakej cti?
Odporúčame