Super! Žiadna Škodovka a ani nič z toho, čo sa vyrába na Slovensku či v Česku.
Super! Žiadna Škodovka a ani nič z toho, čo sa vyrába na Slovensku či v Česku.
Čo sa to deje?
Dovolíme tomu Putinovi, aby celé NATO a ešte aj USA takto provokoval???
Naposledy to bolo obdobné v dňoch kubánskej krízy, keď Sovieti použili vtedajší protilietadlový systém na Kube a dovolili si zostreliť mierumilovné špionážne lietadlo U-2 , ktoré nad Kubou zablúdilo v hustej hmle a chcelo tam fotografovať Copakabana do turistickej príručky. Pilot, nejaký major, nemal pritom toľko šťastia ako Powers nad Sverdlovskom a zahynul.
Kennedy mal vtedy čo robiť, aby rozzúreným generálom , ktorí chceli ihneď Kubu bombardovať zrazil hrebienok.
Stanko 1, si mi dlžný odpoveď!
Nepísal si toto o 14.50 ???
Vyťahovať zmluvu z čias komunistického režimu a používať ju ako etalón na porovnávanie s akýmkoľvek súčasným dokumentom obdobného charakteru môže len chorá hlava.
Tušíš, ty úbožiak, koľlo zmlúv podpísal a do bodky dodržiaval nedemokratický ZSSR so štátmi západnej Europy alebo s USA???
Keď si normálny človek (alebo skôr obyčajný ľud) a spával si pokojne, prečo potrebuješ ešte zmluvu s USA?
Mne stačila naša zmluva s NATO.
Hurá, hurá, hurá!
Takže teraz už budeme spokojne spávať.
Sme v bezpečí.
Ani Rakušania, ani Maďari, ani Poliaci, ani Ukrajina a dokonca ani Česi nás nenapadnú!!!
Ešte pozor na Číňanov - tí dokážu postaviť aj tunel pod Čínskym múrom. A malé kopčeky čerstvej hliny mám na záhrade...
Je to fakt zázrak, čo tí Číňania dokázali za cca 40 - 50 rokov. Diaľnice, železnice, priehrady, moderné mestá....
Palec hore!!!
v tomto má pravdu. Veď obdobne sa vykazujú miliardári. Chlapík má napr. spústu akcií tej istej firmy v nominálnej hodnote napr. 10.000 USD za jednu. Stane sa, že z nich malú časť predá po 25.000 za jednu a systém ihneď prepočíta všetky jeho akcie teda vrátane toho obrovského množstva nepredaných po 25.000. A výsledné číslo je "akože" jeho majetok.
No a čosi sa zopsuje a odrazu akcie tej firmy sa prredajú iba za 1000, celý balík sa tou cenou prepočíta a je po "miliardárovi".
Ty chmuľo!
Práve, že je nesporným fyktom, a verejne to povedal Chmelár, že zmluva o pobyte vojsk SSSR v ČSSR podstatne viacej ochraňovala záujmy našej republiky ako tento proamerický paškvil.
Ty chmuľo!
Práve, že je nesporným fyktom, a verejne to povedal Chmelár, že zmluva o pobyte vojsk SSSR v ČSSR podstatne viacej ochraňovala záujmy našej republiky ako tento proamerický paškvil.
Múdry záver!
"Za uplynulých tridsať rokov majú k dispozícii už veľmi dobrý obrázok o tom, čo korupcia nelegálnymi peniazmi v Európe – a na Západe všeobecne – napáchala."
Akurát nechápem, prečo Kořan nerieši toto, ale sa otiera iba o Rusko.
Pamätám na článok jedného, vraj renomovaného slovenského ekonóma tu, na Pravde, tak cca pred rokom. Mudroval o tom, ako Slovensko NEPLNÍ plán ECB mať infláciu vo výške 2%, lebo u nás je inflácia LEN polovičná.
Skoro som vtedy obrptavel a aj som sa v diskusii jeho stanovisku vysmial.
Všimli.
A je to preto, lebo sopliak Horský sa hrá na vševedka a Repa na zahraničiara.
Ak by sa držal toho, čomu naozaj rozumie - ako dnes, urobil by určite lepšie!
Odporúčame