Predtým ako začne futbalový zápas, všetci vedia aké sú pravidlá. Po zápase sa analyzujú prehry, ale ešte nikdy som nepočul, že to bolo pre pravidlá. Detto o voľbách, Dnes spomínať, že Trump vyhral preto, že sú nejaké pravidlá je rovnaká hlúposť ako neuznávať ofsajd v pravidlách futbalu.
Keď sa bojovalo za všeobecné volebné právo, tak vtedajšia buržoázia bola proti, pretože nechápala ako môžu veci neznalí ľudia hlasovať. Po prvých niekoľko voľbách zistili, že je to v podstate fajn, pretože na vyhratie volieb stačí navariť dobrý guláš. A toto platí dodnes akurát namiesto gulášu, ten by sa dnes už tak necenil je tu dobre pripravená show a kto ju lepšie zvládne ten zvíťazí.
Nakoniec keby vyhrala Clintonová tak takéto reči sa jednoducho nevedú.


