Neviem, čo je to za vládu. V ruských médiách som čítal, že minister obrany Poľska by súhlasil aby na jeho území boli umiestnené jadrové zbrane. Tieto (natovské) sú zatiaľ umiestnené v 5 európskych krajinách. Neviem čo tým sleduje, ale určite by Poliakom narástli ramená, nehladiac na možné dôsledky. Ale takto Poliaci nikdy nerozmýšľali.


