Ruské komando zlikvidovalo 11 stúpencov IS
Po smrti Stalina a porážke stalinovcov bolo potrebné z hľadiska propagandy pred vlastnými ľuďmi zveličiť hrôzy stalinizmu. Preto boli tie čísla také obrovské. A naviac od päťdesiatych rokov až doteraz sa neustále zvyšujú. V súčasnosti v Rusku prebiehajú výskumy na túto tému a treba si počkať na výsledok. Treba si uvedomiť, že represie nasledovali po občianskej vojne následkom ktorej boli tiež obrovské obeti. Takže nie je možné tieto obete oddeliť.
Na druhej strane tie čísla čo udávaš sú určené pre verejnosť na to aby demonštrovali krutosť Stalina. Stalin bol krutý a nemilosrdný, napriek tomu z hľadiska histórie je potrebné aby počty jeho obetí boli objektívne.