Až na poslednú vetu súhlas. Američania už 4 roky hľadajú niekoho, kto by im porazil Assada. vytvorili tzv. demokratickú opozíciu do ktorej zbehlo niekoľko Assadových generálov a pomerne veľa vojakov. Túto opozíciu dobre vyzbrojili. Pripravili aj druhú silu (terajší ISIS). U nás sa o tom nepísalo, ale asi pred dvoma rokmi ich muničné sklady ISIS obsadil a demokratickú opozíciu vlastne odzbrojil. Táto prakticky prestala existovať a ISIS obsadil aj územie, ktoré kontrolovala. USA ide o ropu (v Iraku už vlastní 80% ťažby) a cez ISIS sa k nej nedostane, preto má dva ciele odstrániť Assada a potom ISIS, pretože USA sami nebudú prelievať krv, tak hľadajú niekoho kto to urobí za nich. Ak sa do toho zamontuje Rusko tak Assad zostane a ISIS pôjde do r...
Nakoniec to dopadne tak ako to bolo pred 4 rokmi.


