fuuuuuha
fuuuuuha
edko potrebuje hlupakom a primitivom nieco dokazovat ,... ;-)
ale kdeze, ved on je kamos so sudruhom putinom, takze musi byt velmi mudry
ejha debilny edko nahodil novy nick ;_) urcite bude davat vysokoodborne prispevky a predpovede, ktore sa urcite splnia hehehehe
tak tak, aj o mne si tarajkovia vymyslaju sprostosti, ze ako si v tom Nemecku zijem, hoci som im uz aj ozrejmil ze co som vystudoval, co robim, ako byvam atd.
na tych par ludi co sa tam vozi to uplne staci ... a bude ich casom este menej, kedze porodnost je nizka ...
ale musite to tam povedat !
kebyze ostanem na Slovensku v rodnej dedine - tam sa stara kazdy hlavne o seba, velka väcsina ludi tam ma upöne ine pohlady a nazory na svet - uz by som k nim nepasoval ... jedine o com sa mozme rozpravat su akurat tak spomienky na detstvo ...
ano - som skromny clovek, pretoze ked si pre seba rodinu zarobim na slusny zivot (lebo napriklad byvanie potrebuje kazdy, odkial by som asi tak po skonceni VS kedysi zobral peniaze na byt na SLovensku, ze ?) tak to vsetko ostatne si uz zorganizujem
to ako ma prijmu kolegovia nezalezi totiz od penazi - ale od toho ako sa spravam, co viem a ako pracujem - aj na Slovensku aj v Nemecku
len so slovenskym platom by som bol spodina spolocnosti ...
nie, ja taky pocit v sebe nemam. okrem spoluziakov, s ktorymi som studoval a par blizkych kolegov v praci sa ma ani nikdy nikto nepytal a teda ani neveim ze odkial pochadzam, z akej som rodiny a tak
mne je povod ukradnuty - za ten totiz nikto nemoze.
"Ako vedecky pracovnik meras kvalitu zivota len podla platu ? Ako ta vseobecne prijme spolocnost, ake su tam honesty, co je tam dolezite a co nie"
ano presne tak - na Slovensku by som bol nula, nic - ake "honesty" (co to vlastne je?) by som mal na Slovensku ako vedec ? tu ma spolocnost prijala dobre, lebo vie ze robim dobru pracu pre spolocnost, najprv na univerzite, neskor vo vlastnej firme ktora zamestnava ludi, plati dane, robi projekty pre spolocnost
ano ja mam tu rodinu, tu sa narodili deti, to mam priatelov a znamych lebo tu som vystudoval a to su tie najlepsie priatelstva - kedze mame podobne zaujmy, podobne nazory na zivot atd.
na Vianoce ze tam na SLovensku budete mat statisice mrztvych od hladu a zimy, pisal odbornik tu v diskusiach
tak utekaj rychlo stavat polne krematoria, minimalne 2 v kazdom okresnom meste, v krajskych aspon po 10 - aby mohli pracovat 24 hodin denne na tych 200-250%
citat debil:
SR musi okamzite vypadnut z EU, inak tu mame na Vianoce stovky tisic mrtvych od zimy
veImiprekvapeny
08.03.2022
17:54
no co asi, ludia ze masivne hladuju na Slovensku, obchody ze zatvaraju vo velkom, lebo nikto nenakupuje ... si nevedel ?
uz zacal velky hlad na Slovensku ? ludia padaju na uliciach ?
mal by si sa ist skusit postazovat do moskvy na cervene namestie, tam by si mal asi väcsi ohlas
ale ved dovazane zbrane im likviduju, pisal o tom odbornik tu v diskusiach, ze letecky im to dodavat nemozu a a po železnici že im to rusi likvidujú už na trase
ty si to necital ? informuj sa!
citat odbornik:
A ako im tú muníciu chceš dopraviť? V batohu a pešo cez pole? Lebo letecký to nejde a po železnici im to Rusi likvidujú už na trase. Lenže to sa neodváži žiadny pisálek napísať.
sugra
12320389
11:03
19.02.2024
neviem komu verit ale ak sa chces smiat ze ako chori dokazu byt niektori jedinci tak staci citat taraniny tupritomnych tarajov ...
napr. ze ako rusi pokojne idu na tankoch do centra Kyjeva ...
Po celom dni po praci som si teda pozrel niektore zdroje a musim konstatovat, ze vam preskocilo
Toto je na hony daleko roku 2014
Ziadna krv nikde nie je. Pokojne si Rusi idu do Kyjeva
veImiprekvapeny
24.02.2022
18:07
Rusko oznamilo, ze toto nie je zaciatok vojny, ale jej koniec
veImiprekvapeny
24.02.2022
18:20
Toto nie je invazia, ale koniec rezimu na Ukrajine
veImiprekvapeny
24.02.2022
18:23
------------
ale debil ma pocit, ze "nam" preskocilo ... lebo sa odvazime mu povedat, ze tara sprostosti z chorej hlavy
no hotovo, tak to uz rusi buduci rok splnia ciele specialnej operacie ... a ked nie, tak o dva roky ...
no tak to je otras ... v Heidelbergu som bol na rokovani pred 3 tyzdnami
cim viac - tym lepsie, tym blizsie mier
to asi preto, aby si mal psychicke problemy ...
Odporúčame