sudruch stalin by ho dal okamzite odbachnut a celu rodinu do lagru na sibir
sudruch stalin by ho dal okamzite odbachnut a celu rodinu do lagru na sibir
"Že bezdetní ľudia by mali mať vyššie dane, lebo nevychovali deti, ktoré by im pracovali na dôchodky!"
---- tu v Nemecku maju vyssie ... a ?
-------------
Že Rusi sú nositeľmi tradičných hodnôt, ktoré Západ zavrhol!
takze preto je v rusku porodnost 4-6 deti na zenu a ma od buduceho roku este vyrazne vzrast ?
ano a ti co vrazdia tak su okrem toho aj vrahovia
a ?
rusi tlačia .. kyjevský zakrývajú diery mobilnými rezervami ... po každom presune sú však tie rezervy menej početné ... nevyhnutne nastane stav že rezervy nebudú vôbec žiadne... uvidíme kedy sa to stane
None
14166220 dnes
08:54
----------
to sa stalo uz minuly rok, musis citat informacie od odbornikov tu ... tento jasne pisal, ze DO POL ROKA od januara 2024 uz ukrajina nebude mat ZIADNYCH vojakov ...
takze rusi tam bojuju uz len proti fatamorganam, si nevedel ?
citat odbornik:
Pri tomto tempe už Ukrajina do pol roka nebude mať žiadnych vojakov ktorí by mohli zabíjať tých Ruských.
c-eza-r
12130303
16:29
06.01.2024
to je dobre ze tych vrahov likviduju vo velkom
ze ukrajinci privelmi provokovali ?
ano, to ze bol velky bojovnik za vec socializmu, len ked bolo treba bojovat v r. 1989 tak radsej zaliezol ;_)
lebo nikto iny ako Matovic taky navrh nesmel dat ? len jemu to povolovali zakony Slovenskej Reopubliky ?
tu v Nemecku ze padli miliony ....
aha a tu dnes pisu ze 6 ... za vcera a dnes 8 ... asi nemaju dostatocne info
Merz podpisal povolenie na vyvoz ?
uz to zbombardovali v Antverpach, ako odbornik predpovedal ?
hej .. príde možno k niečomu .. odhadujem to na rafinérie v páse pobrežia okolo prístavu v Antverpách .. vraj 60 % palív spotrebovaných v Európe tadiaľ prechádza
cieľ je výhodný i z dôvodu toho .. že nič by viac nepotešilo Trump-a .. ako táto lokalita
None
14144922
21:00
14.09.2025
Nech odpadne, čo je kolísavé, nech odpadne, čo je oportunistické, ale nech v tej strane zostane, čo je pevné, čo je charakterné, čo chce za tento národ zápasiť
preco sudruch fico stale povoluje dodavky slovenskych zbrani na Ukrajinu ?
preco stale predlzuje konlikt, o ktorom je jasne, ze nema vojenske riesenie ?
preco si berie na svedomie tisice a tisice mrtvych, ktorych zabijaju slovenske zbrane a municia ?
pridem sa o mesiac na tie ceny na SK pozriet ...
mal by si to ist navrhnut sudruhovi ficovi na urad vlady, nie len anonymne splietat tu v diskusiach a skutek utek
Odporúčame