ja sa tu tak strasne vela naucim ...
ja sa tu tak strasne vela naucim ...
ok takze skoncila uz teraz ... ja ze skonci az niekedy marec-april, tak, ako to tu pisal odbornik:
Ukrajina kapituluje zrejme ešte skôr. Cca Najneskôr marec - apríl. Alzák sa bude zrejme hompálať na niektorom z majdanských stromov.
miloslavovič
17.12.2023
12:46
--------- --
odbornik sa teda pomylil ?
no ale to rusi nedokazu ...
a nemalo sa rozhodovat na arabskej pode ? autor prispevku sa pomylil ?
Dvaja vodcovia bieleho kresťanského sveta budú konverzovať na arabskej pôde ! V krajinách bielej kresťanskej civilizácie pre ňu nebolo miesto. Predtým si Európania medzi sebou rozdeľovali mapy iných kontinentov, no teraz sa na mape Európy dohodne na Blízkom východe. Posun je výrazný ))
juraj678
13482153
22:33
12.02.2025
neviete niekto ako to vozidlo funguje ?:
OS RF údajne už na línii stretu skúšajú "bezpilotné obrnené vozidlo Zubilo".
Brehy 1
12472123 03.04.2024
14:41
rusi maju nejake obavy pred tou malickou armadou gayov v tangacoch, ktoru ma NATO ?
"najviac nackov po USA, je v Rusku, "
jaj tak, to som nevedel ...
a nemalo to byt tak ze skoncil dnom inauguracie trumpa ?
ved mali moznost zobrat Ukrajinu do NATO a mohli tazit ...
"Trepeš nezmysly"
no ale ty si zacal ...
ale vsak nech lietaju aj britske, ked mozu aj ruske ... ja som za aby vsetci mali rovnake prava ...
kasli na EU, ta sa rozpadne ... vadi to rusom, to je svetova mocnost ktora ide robit poriadky vsade tam, kde sa jej nepaci, ako sa tam zije
nechcem oponovat, ja sa sem chodim len bavit, ja nemam pocit ze som odbornik, ktory to cele prekukol a vie co a ako
ale napriek tomu sem do hadok prispievas hehehe
nejako ta ta informacia rozrusila ... ved ked sa tam mohli zjavit rusi, tak sa mozu aj ini, to je normalka
naco sem davas informacie, ktore si kazdy moze najst sam na internete?
ale trvaly mier nemoze este nastat, lebo okrem ukrajincov provokuju aj dalsi - napriklad poliaci ze robia obrovske pochody kde hajluju cele dni, aj obyvatelia pobaltskych statov ... takze aj tam to musia rusi poriesit, nie ?
to lebo nenavidis zidov ?
a ten co ta krmi tou propagandou je aj teraz s tebou v jednej miestnosti ?
a ked nevyhlasia tak co ? vymyslis nejaku novu sprostost lebo sa nudis v zaprdenej kralikarni ?
Odporúčame