ked na Slovensku mafie zabijali v 1990tich rokoch ludi ako na beziacom pase - ako ste to tam prezili ?
a taky fajn super zivot to bol, ze ? vsetci aj mladsie boli vtedy ako dnes hahaha
ked na Slovensku mafie zabijali v 1990tich rokoch ludi ako na beziacom pase - ako ste to tam prezili ?
a taky fajn super zivot to bol, ze ? vsetci aj mladsie boli vtedy ako dnes hahaha
to slovaci presviedcaju mna ze v Nemecku je super dobre, lebo oni ze makaju v nemeckych fabrikach a kuuju v nemeckych obchodoch .... to sa vari mylia ?
"Takže riešením je podľa teba: Nerobiť nič"
a na Slovensku co take robite aby slovaci nevrazdili ?
ja sa budem vyjadrovat k comu chcem, nie k tomu, co si zela nejaky anonymny debilko
nemusis lutovat, len makaj dalej aby sme tu v Nemecku mali blahobyt ... v auguste mam zase 3 tyzdne dovolenku ...
jaj tak aj vy ste okupovani - no tak to je otras ... a preco s tym nic nerobis - okrem vypisovania taranin zo zaprdenej kralikarne ?
ta skratka znamena ze slovaci musia stale muklovat a drzat hubu a krok aby sme sa my v Nemecku mali dobre ...
ale ved to je dobre ze je okupovana, aspon mame blahobyt
aj Slovensko ked okupovali rusi tak bol blahobyt, byty skolstvo zdravotnictvo vsetko zadarmo
no a teraz tam musite zivorit v biede a hlade, lebo nie ste okupovani ...
tak je nacase s tym prestat ... za komunistov sa tolko aut nevyrabalo a bol blahobyt - byty sa rozdavali zadarmo, aj skolstvo, aj zdravotnictvo
ale to je vyborne ze Nemecko podporuje ... cim viac- tym lepsie
aj komunisti poodporovali - a tak mohli davat byty zadarmo, skoly zadarmo, zdravotnictvo zadarmo, potraviny za symbolicke ceny, aj alkehol
takze cim väcsia podpora - tym väcsi blahobyt, len tak dalej
a to je zle ? ved za cias zlateho sociku tiez neboli ani slobodne, ani zvrchovane, ani demokraticke ... a ludia si zili v blahobyte - byty boli zadarmo, dovolenky na Sirave aj na Duchonke ..,. tak to bude zase tak
cim menej slobodne, zvrchovane, demokraticke - tym lepsie pre obycajnych ludi ...
a preco to nejdes oznamit na urad vlady ze sa kona vymena a len vypisujes zo zaprdenej kralikarne ?
a ty co si na smiech v nej zijes ...
nie, lebo ked aj toho slovenskeho vraha expedujes na Slovensko, pridu dalsi slovenski vrahovia ... dokonca aj viacnasobni ...
Celkom isto sa dožijem rozkladu tejto európskej múmie.
Tivoli
13980627 dnes
10:27
---------
ty uz tak dlho nebudes zit ...
EÚ pod vedením slniečkárov je čoraz väčším komunistickým združením. Hráme sa na pupok sveta a poúčame ostatných, pozeráme na nich zvrchu, pritom samotná EÚ je už len nekonkurencieschopný bolševický skanzen, ktorému začnú ukazovať ukazováky čoraz viac krajín.
A konštatujem to ako nevolič tejto dezlolátskej vlády, ale EÚ je naozaj na smiech.
nespokojnyobcan
13980551 dnes
10:01
-------------
ale ved komunizmus je fajn, za vlady komunistov na Slovensku ludia dostavali byty zadarmo, pozicky co nemuseli vracat na vybavenie domacnosti, aj na Siravu chodievali na dovolenky aj do tatier aj do Sturova , 2-3 dovolenky rocne bol standard, vsetko bolo lacne
tak dobre to robi EU ze zavadza komunizmus, bude blahobyt ... len tak dalej !
ano strasne napadanie to bude
a slovenski vrahovia v Nemecku rovno vrazdia - tento je trojnasobny vrah
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/760447-…
hanba slovakom
ved hej ale on mal viacero nickov ;_)
ozaj tazko chory hitmanko z kralikarne v povazskej bystrici sme uz nepise ?
tak ked si nieco take vymysli debil, tak urcite to tak bude
len musime dlhe roky vyckavat casu ako hus klasu
Odporúčame