viem viem, ze buducnost je na vychode tvrdili uz debilkovia z UV KSC na tribunach zjazdov KCS hehehe
a potom zrazu po r. 1989 odisli miliony ludi z toho vychodu buducnosti na zapad ... len tu v Nemecku zije ca. 3 miliony rusky hovoriacich ludi ... kolko milionov nemcov odislo na vychod ? hehehe
ja debilkom predsa ziadne kaleraby do hlav netlacim, tie tlacili debilni komunisti mne pred rokom 1989, ja sa do toho ako si teraz zijete na SK nestaram len sa na tom bavim hehehe


