ano v zahranici, pretoze na Slovensku im nedaju slusne platy, len ich zdieraju, napriklad ti nemecki fasisti co hajluju cele dni a mlatia chudakov slovakov kolko sa zmesti ....
sloak pracujuci na Slovensku ze vraj ma problem vyzit do konca mesiaca, posledne dni ze uz len zije na suchych rozkoch ,... kde by ten zobral na nejaku dovolenku ... ked zaroibi nejakych 700 euro v cistom a z toho tych 500 € je len hypoteka a kde su este poplatky atd.


