Objavili sa prvé satelitné snímky zdevastovaných ruských bombardérov. Kyjev zverejnil ťažké straty ruského letectva
nenastal ziadny problem -
1. v realite nebolo nic znicene - boli to len videjka urobene z pocitacovych hier
2. ak nolo nieco znicene - jednalo sa len o stare sroty, takze ukrajinci urobili sluzbu rusom
pisal to odbornik na sluzby tu v diskusiach
citat odbornik:
útok dronov mal zničiť vraj 13 strojov a poškodiť asi 10 ďalších, typ zničených strojov nie je známy .. ak by šlo o historické TU95 urobili rusom fakticky službu .. urobili za nich rozhodnutie o zošrotovaní a recyklácii ktoré rusi dlho nevedeli urobiť .. tie stroje sú tak príšerne zastaralé že už dávno ich mali zlikvidovať sami rusi
vraj sú tak hlučné že mikrofóny systémov sledovania ponoriek rozmiestnené na dne svetových oceánov identifikujú let tých strojov na vzdialenosť 200-400 km .. US a briti nepotrebujú ani radar aby vedeli kde sa tie stroje práve nachádzajú
hmm
None
dnes
11:28