ty by si bol rad, ale rusi nie, rusi nechcu mier, ved to pisu odbornici aj tu v diskusiach
citat odbornik:
Rusko nebude súhlasiť so žiadnym prímerím - poslúžilo by jedine na dozbrojenie Okrajiny. A vyhrážky ďalšími sankciami si nemusí všímať a ani nevšíma - doteraz vari neboli? Navyše ruská armáda spoľahlivo postupuje a získava ďalšie územia tak dôležité pre prípadné vyjednávanie o UKONČENÍ vojny - nie o prímerí, ale o ukončení vojny! A koniec vojny znamená určenie demarkačnej línie a definitívne územné zisky Ruska - veď nakoniec dostane len to, čo kedysi bolo jeho...
:-/
miao
10.05.2025
18:26
-------
rusi chcu bojovat a bojovat a ziskavat stale nove a nove uzemia ... sak co insie maju robit ...

