a uz sa aj vie kedy sa EU rozpadne ?
a uz sa aj vie kedy sa EU rozpadne ?
samozrejme ... a ked mavas zachvaty tak este vidis aj tie slucky ktore aj slepy vidi ...
ci ti uz nasli nejake lieky na to ?:
Len za chvilku je cela zapana polka Ukrajina cervena. Ze uz len slepy nevidi, ze to tam vyzera na velke klieste a cela ich ukrajinska armada zostane odrezana od okoliteho sveta a potom sa slucka stiahne
Sa im cudujem, ze este nezacali hromadny utek smerom na zapad
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:43
A potom smer juh na Cherson a z Chersonu sme na Kyjev a slucka je uzavreta
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:44
ked sa taraj ozve, ako bude vsetki zruinovane hehehe:
Ak by si mal nejaké zvyšky rozumu po predkovi šimpanzovi, tak by ti určite došlo, že drahé energie zruinujú nielen veľa domácností, ale aj hospodárstvo. Dovážať budeme potom aj toaletný papier z Číny. Lenže začo?
V.I.L
13745879 dnes
10:55
-------
to je ako ked debilni ceski odbornici pisu sprostosti na internete o tom, ze faktury za plyn vzrastli v Nemecku 35-nasobne ... a este to aj daju na internet, aby vsetci o ich debilite vedeli hehehe
to je take vesele, ked ceski a slovenski debilkovia na internete vysvetluju, ze ako sa zije tu v Neemcku buahahahaha:
Šokovaným Němcům přicházejí nové zálohy na plyn, až 35krát vyšší
Jitka Zadražilová
2726
23. 9. 2022, 6:46
Berlín
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-sok…
-------
buduci rok to uz mozno podla ceskych a slovenskych debilkov vzrastie 189 - 326-násobne buahahahahaha
ale ved ja ti to nevyhovaram, samozrejme, uz od zajtra bude v debilnej hlave vsetko zruinovane
ale naco tie predstavy zverejnujes, potom si za debila hehehehe
s kym tam este rusi bojuju, ved Ukrajina uz nema ziadnych vojakov od polovice r. 2024 - pisal odbornik z pezinskej psychiatrie
ved primerie uz je ... Ukrajina uz nema ziadnych vojakov - od polovice r. 2024 ...
pisal odbornik ti v diskusiach, snad ho nechces spochybnovat
citat odbornik:
Pri tomto tempe už Ukrajina do pol roka nebude mať žiadnych vojakov ktorí by mohli zabíjať tých Ruských.
c-eza-r
12130303
16:29
06.01.2024
co ta po nej, ved EU sa uz zajtra rozpadne ... to sa ani neoplati aby si o nej pisal ...
ano, ved rusi postupuju uz 1.000 dní kazdy den minimalne kilometer ... to je prauda ... !
veď na to strkanie tí róbertkovia sú ...
vidis, dokonca si na to aj zareagoval ...
tu pekne vidno, ze kto nechce mier ...
ja som tiez za mier ... len nicia a vrazdia, ciele specialnej operacie nesplnili, sudruch putin by mal dat vsetkych zodpovednych okamzite odbachnut , siroke rodiny poslat do taborov na sibiri
slepy mozno nevidi ale veklmi debilny vidi neexistujuce slucky hehehe
a takyto debil sa potom tvari, ze vraj chce diskutovat - o com, o jeho debilite ? hehehehe
otazka smerom k velmi debilnemu - ako to vyzera s tymi sluckami ? ci tie zachvaty ta uz presli ? pan primas predpisal nieco na zmiernenie ?
citaty velmi debilny:
Len za chvilku je cela zapana polka Ukrajina cervena. Ze uz len slepy nevidi, ze to tam vyzera na velke klieste a cela ich ukrajinska armada zostane odrezana od okoliteho sveta a potom sa slucka stiahne
Sa im cudujem, ze este nezacali hromadny utek smerom na zapad
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:43
A potom smer juh na Cherson a z Chersonu sme na Kyjev a slucka je uzavreta
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:44
Aktualizované: (tredične)
o koľko kilometrov postúpili včera rusi smerom na západ ? ktoré mestá získali ?
PS: už je načase aby rusko vyhlásilo víťazstvo, lebo inak tú vojnu nevyhraje
vidis, vymyslal si prispevok akoze z vlastnej hlavy, ale nikoho to nezaujima ... hehehe
maju to brat ako vyznamenanie !
sudruch stalin predsa o nicom nevedel, nic priamo nenariadoval, to jeho pomocnici ...
Zelensky este niekoho zaujima ? este maluje terce, taka bezvyznamna osoba ?
este ho neobesili vlastni ?
ani neusiel v uteceneckom lietadle, ako tu pisal velmi debiliny vo februari 2022 ?
citat velmi debilny, vymyslene v chorej hlave:
Zelensky sa postupne oblieka do civilu
Aby dostal letenku na uteceneckom lietadle
Ale musi si este na kolene roztrhat rifle
veImiprekvapeny
24.02.2022
23:56
vidis, ty si to cele prekukol, chod sa prihlasit k sudruhovi ficodebilovi, ze chces dostat metál hehehe
Odporúčame