"Autá sú dnes pridrahé, náklady na život išli výrazne hore a ľudia jednoducho nemajú zvyšné peniaze
pali3xy
13590949 včera
21:45"
------------ toto mi vysvetlovali ludia na Slovensku uz v 1990tich rokoch .. ze aka je bieda a bezny clovek uz nema co do ust, o aute alebo dovolenke sa mu uz ani nesniva
a napriek tomu pocet aut na Slovensku od r. 1989 VYRAZNE vzrastol ... ako, ked ludia nemali zvysne peniaze ?
a preco a ako miliony slovakov cestuju kazdy rok na zahranicne dovolenky , ked nemaju peniaze uz vyse 35 rokov od revoulucie a robia v automobilkach prakticky zadarmo, len za plat na zakladne potraviny ?
slovenske cestovne kancelarie ponukaju tie dovolenky zadarmo ?
https://www.finreport.sk/volny-cas/slovaci-s…
uz len z mojej dediny odkial pochadzam na strednom Slovensku poznam desiatky ludi, ktori boli niekde v Azii, Juznej alebo Severnej Amerike alebo aj v Australii ... ako to, ked nemaju peniaze ?


