1080. deň: V Kursku opäť bojujú severokórejskí vojaci. Toreck zatiaľ nepadol, Rusi však kontrolujú takmer celé centrum
no hotovo, takze teraz je uz cesta na Kyjev otvorenaaaaa hehehehe
jeden tazky debil pisal uz v r. 2022, ze kedze uz padol Bachmut, tak Slaviansk a Krematorsk bude UZ ONEDLHO hehehehe
ale uz sa ten debil pod tym nickom radsej neprihlasuje hehehehe:
Bachmut dobíjali len Wagnerovci, ale teraz sa zapojila aj regulárna armáda a už sa blíži ukrajinská porážka v Bachmute. Bude to potupa pre Zelenského a demoralizujíce pre armádu, lebo budú vedieť že teraz keď Rusi prerazili obranu v Bechmute, nezastavia sa kým nebobijú aj Slaviansk a Krematorsk...
ppt1
10723314
17:46
13.12.2022
-----------
tak to by Kyjev uz mohol byt niekedy v rokoch 2035-2040 ... hehehe