sudruhovi lukasenkovi uz zacina jemne lepit ... neuvedomuje si, ze specialna operacia ide podla presne vopred stanoveneho planu ....
sudruhovi lukasenkovi uz zacina jemne lepit ... neuvedomuje si, ze specialna operacia ide podla presne vopred stanoveneho planu ....
a kopirovaci blb uz kopiruje ...
to nie su ukrajinske utoky, to si robia rusi sami, aby to mohli hodit na ukrajincov a aby mohli verbovat dalsich ruskych pesiakov do vojny
ruska PVO ma totiz na ukrajinske drony SILNE el.mag. zbrane, o ktorych tu v diskusiach pisal odbornik - takze kebyze aj ukrajinci nejake drony nahodou vypustia, tak ruska PVO by ich dala OKAMZITE dole !!!!
ten kto tvrdi ze nejake ukrajinske drony alebo rakety sa dostanu na ciele v rusku tak ten spinavo odporne klame !!!!
ruska PVO tymi silnymi el.mag. zbranami dokaze dat dole lietadla, aj dezorientovat lode
citat odbornik na stucky:
Chacha, Rusi už majú silné el.mag. zbrane proti takýmto štučkám! Stiahnu lietadlá, dezorientujú aj lode! A DJT chce ukončiť vojnu - ako sa to zhoduje s Muskovým "plánom???" Veď to by musel ďalej platiť!!! Zaspal si dobu?
Ifigenia
13387435
10:21
21.01.2025
--------
kto tvrdi nieco ine = ZASPAL DOBU !!!!
jasne rusi kadia na cely zapad ... na zapade rusa nestretnes, co by tam robili, ved v rusku maju blahobyt furt
uz za cias zlateho sociku ho tam mali - vypravali vzdy debilni kremelski taraji ...
ja som ich nekontroloval, ale ja na rozdiel od teba nic netvrdim, ja sa nehram na odbornika ktory vie ze co a jako
ved vyhrava a este vela rokov ze bude vyhravat ...
jasne lebo ty si ich kontroloval kde sa pohybuju ... logika
z ukrajinskej armady uz nezostalo vraj nic, lebo:
- jednu tretinu rusi zlikvidovali
- jedna tretina su uz invalidi
- a jedna tretina ze uz zutekala
...
no ale rusko je niekolkonasobne väcsie co sa tyka obyvatelstva ako Ukrajina ... aj tak potrebuju pomoc ? to preco ?
teda ako-tak slusny postup
ruski vrahovia sa nezmozu na sluny postup na fronte tak aspon terorizuju civilne obyvatelstvo
ejha tak to by uz do r. 2030 mala byt specialna operacia ukoncena ... a ak nie, tak to r. 2040, ved je to vraj uplne jedno ...
ja mu to doprajem, nech je vsetko ako v jeho chorej hlave a bude stastny :_))))
ale ved to nie je zakazane menit si nicky, ved ty to robis furt ...
vidis a pritom by mozno stacilo, kebyze vlada znizi pocet vysokych skol na jednu tretinu z terajsieho mnozstva, potom by sa to mozno zmenilo ...
udajne, vraj, jeden znamy ..
to na ktorych skolach ?
sovietsky lampasak v tom veku ma urcite obrofsky prehlad hehehehe
jeden debilko tu fanaticky vypisoval ze vojna skonci v lete 2023 (ale uz radsej zmenil nick a tvari si ved ze on nic ;_)))
dalsi debilko uz zacal relativizovat a uz to zrazu moze trvat aj 10 rokov buahahahaha
taketo k valitne taraniny si len tak hocikde neprecitam ;_)))))
vojna skončí v lete 2023 úplnou porážkou Ukrajiny, predpokladám, že sankcie pobežia ďalej
túto zimu prežijeme s prievanom v peňaženkách ale nie som si istý či prežijeme zimu 2023/24!
rudi
05.12.2022
20:38
--------
debil si dokonca nebol isty ci miliony slovakov preziju zimu hehehehe ... skoda, ze nezacal stavat polne krematoria hehehehe
takze uz je realne ze to moze trvat aj desat rokov
este prednedavnom mi tu velmi debilny vysvetloval, ze do 28smeho Kyjev lahne hehehehe
To skor znamena, ze do 28 Kyjev lahne
veImiprekvapeny
26.02.2022
14:48
------------
ale velmi debilny uz radsej zmenil nick a teraz sa tvari, ze ved on nikdy nic take netvrdil buahahahahaha
Odporúčame