roscoe18, čaká sa na ospravedlnenie, inak si za totálneho hlupáka.
roscoe18, čaká sa na ospravedlnenie, inak si za totálneho hlupáka.
Estónska manekýnka sa môže zatočiť ak, tak niekde na bruselskom parkete.
Viac rozumu ? Vychcaný podvod to bol !
Ale pepíka se potom ptala paní učitelka. Aké povolání mněl tvuj dedeček? Von byl elektrikář. A jak to víš ? No, dyť měl na prilbě dva blesky.
Teraz majú vlajku československú - ukradnutú bez náhrady, lebo tá bola aj našim majetkom.
Každá vlajka je symbolom. Tá súčasná česká je symbolom českej vychcanosti a slovenskej naivity.
Česká a Slovenská federatívna republika zanikla na základe ústavného zákona č. 542/1992 Zb., ktorý prijalo vtedajšie Federálne zhromaždenie Tento ústavný zákon má vo svojom Čl. 3 ods. 2 napísané: „Česká republika a Slovenská republika nesmú po zániku Českej a Slovenskej Federatívnej republiky používať štátne symboly Českej a Slovenskej Federatívnej republiky“.
Vlajku Československa si češi protizákonne a bez náhrady privlastnili po rozdelení spoločného štátu, pretože slovenskí poslanci boli naivní a čechov neprekukli. Veď si len spomeňte, že už pred rozdelením na športových dresoch nebol štátny znak, ale vlajka (mysleli na následníctvo). Mňa fascinovalo, keď v GB uverejnili československé foto futbalistu Moravčíka v takomto drese s vlajkou na hrudi. Samozrejme, už bol z neho čech.
A ty si švacni do nicku ..ko..
Pred MS v hokeji 2024 som upozorňoval, že češi už na predchádzajúcich majstrovstvách tiež v Ostrave, po víťazstve nášho mužstva rozvinovali vlajku s deformovaným štátnym znakom SR. Nikoho zo slovenských funkcionárov to bohužiaľ netrápilo, nuž vlani sa situácia s vlajkou zopakovala. Nuž, češi per partes skúšajú a provokujú a to len preto, lebo Slováci si to ľahostajne nechaj líbit.
Je isté, že konajú úmyselne provokačne, výhovorky o kadejakých neznalých mladíkoch sú smiešne zavádzajúce.
Úplný 100 % súhlas s názorom, že im treba vyvesiť filipínsku vlajku.
Súhlas, tiež som presne takto uvažoval.
Máš pravdu, že my stále žijeme v EU. Len si pozabudol, že Ukrajina nežije v EU.
Kto je to Tiso ? Lebo ja som nemal rád memorovanie.
Poliaci prihodia pod kotol a zvýšia emisie. EU bude nadšená.
Ale veď to vraj písal nejaký Gén !
Všetci vyjadrujúci sa by mali vychádzať zo základnej premisy, ktorá znamená, že Ukrajina nie je členom EÚ, pretože nespĺňa kritéria stanovené pre členské štáty EU.
Ukrajina sa tvári, hrá sa na člena EU a tým vytvára falošný obraz, s ktorým sa bohužiaľ niektorí už stotožnili. Je to hra, divadlo, priam klamlivá šaškáreň.
Vrcholom ukrajinskej drzosti je výzva pre EU, aby zastavila hlasovacie práva Maďarsku a Slovensku.
Uvedomuje si vôbec niekto, že Ukrajina nemá právo kecať do systému vzťahov členských štátov EU ?
Správne uvažuješ, ak popisuješ toho trolla NnN1.
Kedy si ich (im) meral ?
To je bombastická správa !
Hrdinskej ukrajinskej armáde sa podarilo zajať neznámy počet vojakov Severnej Kórey, ale nepodarilo sa ich oživiť. Presný počet bude v krátkej dobe určený demokratickým hlasovaním ukrajinského vedenia.
Danglárove kresby nesú všetky črty severo kórejskej protiamerickej kreslenej propagandy.
Najvyšší čas, aby sa táto komická postavička odšuchtala do histórie. Ale nie, oni mu predsa nájdu teplé miestečko aby mohol ďalej šuchtať svoje geneticko-politické trapošiny.
Odporúčame