existuje aj slovenský výraz. "intenzívny zostupný prúd vzduchu" ešte ti nie je jasné, prečo sa viac používa výraz "downbust?"
existuje aj slovenský výraz. "intenzívny zostupný prúd vzduchu" ešte ti nie je jasné, prečo sa viac používa výraz "downbust?"
Vďaka lepšiemu poznaniu kvantovej fyziky a využitiu známeho a dokázaného javu tvorby párov virtuálnych častíc ľudstvo zistí, že energia vesmíru je vlastne nevyčerpateľná sa ľudstvo naučí túto energiu využívať a cestovanie zlacnie a stane sa nezávislým na spaľovaní fosílnych palív a bude teda aj ekologické.
Na dovolenku bude môcť chodiť každý tak často ako sa mu bude chcieť, pretože pracovať budú už iba roboti poháňaní čistou energiou vyplývajúcou z kvantovej podstaty nášho sveta.
Toto všetko možné je.
Stačí len byť menší frfľoš, lepšie sa učiť fyziku a investovať viac do CERNU a všeobecne do výskumu ako do zbraní.
A.........Treba byť trocha aj optimista!
ale v lese by si nemal wifi a možnosť posielať takéto príspevky.....
Týmto môžeš strašiť akurát hlupákov, ktorí vo Viedni nikdy neboli.
Chodím tam často pracovne a viem, že to tvoje strašenie je iba hlúpy výmysel!!
Rus je nepriateľ, pretože naposledy keď tu bol v roku 1968 tak v čele inváznej armády na tankoch a nemohli sme ho odtiaľto dostať až do prevratu.
Takí sú to " kámoši".
Rusi nemajú vesmírny výskumný program. Žiadne výskné sondy či roboti na marse. Iba taxikárčili pre Američanov na trase ISS s späť. Teraz prídu už aj o to.
Smutné...ale je to tak.
Tak dlhá debata k tak krátkemu článku?
Hmmm.....že by mali ruskí agenti polach a rozkaz vyvrátiť nevyvrátiteľné?
Skúsim pozrieť, kto je tu najviac aktívny.......môj skromný tip znie...Represka....
gabo dávaj veľký pozor na zovšeobecnenia vo svojich článkoch!
Budeš kvôli nim pôsobiť zaujato a nedôveryhodne.
napr tvoje tvrdenie "Školstvo je úpadkové a vysoké školy sú liahne nekvalifikovaných, ale titulovaných ľudí bez uplatnenia" je zovšeobecňujúce.
Sú ľudia ktorí vysokú školu absolvovali poctivo, brali to ako najdôležitejšiu etapu svojho života a venovali jej doslova všetko od času cez financie až po rodinný život, nerátajúc nervy, prebdené noci, žalúdočné vredy, stratu zdravia psychického či fyzického.
Neurážaj svojím vyjadrením týchto všetkých, ktorých je dosť na to, aby tvoje vyjadrenie bolo zaváduajúce.
Ďakujem.
abraxas má stále tú istú taktiku. Keď niekto už príliš odhalí jeho klamstvá vždy naňho vytiahne "fintu" s nejakým vymysleným menom aby pôsobil akože všetko o dotyčnom "vie" a dúfa, že nepríjemného diskutéra "zdiskredituje" ohalením jeho "pravej identity" pričom ráta s tým, že ostatní samozrejme nemajú možnosť si toto jeho tvrdenie overiť.
Na mňa to kedysi skúšal rovnako - už som mal rôzne "mená" aj identity ktoré akože "odhalil" navtipnejšie bolo jeho tvrdenie, že som rakúska dôchodkyňa.
Všetko je možné si v histórii mojich debát dohľadať, pretože na rozdiel od tohto ruského agenta nemusím mať množstvo identít ako multinick abraxas.
Ako sa krásne prekecol!
Majster podvrhov, výmyslov, propagandy, konšpirácií a falošných obvinení sa nevedomky priznal.
:-)
To je vždy veľmi úsmevné, keď abraxasa, ktorý sa hrá na superagenta, ktorý vie každého vypátrať niekto takto pekne vypátra aj s fotkou......
Nuž v tomto prípade platí, že akou zbraňou bojuješ takou aj zhynieš......
tvoj_psychiater palec hore!
Citujem z iného zdroja:
Stíhať ho môže aj rakúska strana za nedovolenú jazdu po rakúskej protipovodňovej hrádzi, my zas za to, že poškodil cyklomost, či ho mohol až rovno strhnúť.
Priťaží mu aj to, že podľa záznamov z kamier, na moste bol aj pohyb minimálne jednej skupiny peších, ktorých životy ohrozil nie iba cúvaním, ktoré nezaisťovala žiadna osoba, ale chodcov ohrozil aj tak, že mohli zahynúť v troskách mosta, ak by ten pod váhou kamióna skolaboval a zrútil sa do rieky.
Samozrejme ak nevieš, nemusíš.....
Čo za vymetenca ide s kamiónom na cyklistickú úzku lávku? Chodieval som tade na bicykli v strede je to poriadne zdvihnuté veď náklaďák tam musel mať riadne problémy prejsť. Vie niekto prečo tam nejaký magor vôbec išiel? Veď tomu by mali hlavne urobiť psychologické vyšetrenie. To ho niekto naháňal, zablúdil či bol pod drogami?
A keď hovoríš o reále - porovnaj čo je reálnejšie, že v každej skupine sa nájde nejaká tá čierna ovca alebo to, že všetci súplne rovnakí?
Snažíš sa ľuďom nahovoriť, že všetci Američania sú tlstí a hlúpi, Všetci Nemci jedia klobásy a zapíjajú to pivom a všetci Rusi bývalú v zemľankách a chlastajú vodku?
Že všetci princovia sú silní a statoční a princezné krásne a romantické?
Veď toto sú akurát rozprávky pre deti a nie realita.
Čo sa tu snažíš predať?
Len hlúpe reči.
Reál je to, že NIKDY v žiadnej skupine ľudí nie sú všetci rovnakí.
Vždy sa nájde niekto iný. nereálne sú veci, ktoré máš v hlave natlačené ty a každý, kto má trochu zdravý rozum o tom vie.
Vieš to iste aj ty, je to logické a normálne tvoj kolega Mazurek tiež iste vie, že nie všetci rómovia sú jeden ako druhý, všetci leniví zlodeji a fetujú toluén a pod.....
Ale ohromne sa vám HODÍ takto ich zadeliť a snažiť sa ostatným napchať do hlavy, že skutočne všetci sú takí.
Ale jednoliata masa - rovnaká ako roboti NEEXISTUJE nikde.
Iba vo vašich rasistických rečiach, ktorými sa snažíte oblbnúť ľudí.
Zdá sa, že nerozumieš pojmom.
Ak si myslíš čokoľvek o nejakom jednotlivcovi tak si mysli....môžeš mu aj po papuli dať.
Nebezpečné je rozmýšľanie, že ak je jeden člen nejakej vybranej skupiny taký a taký - tak určite takí musia byť VŠETCI.
To je rasizmus.
A presne to ty robíš, hoci logicky je nepravdepodobné, že všetci sú rovnakí ale ak chceme odstrániť nejakú skupinu, ktorá nám nevyhovuje ohromne sa nám hodí označiť ich za "vyšinutých" .
Odporúčame