V normálnom svete by mali ľudia posadnutí túžbou ovládať ostatných sedieť v blázinci a štáty viesť skromní, normálni ľudia s nejakou víziou rozvoja ľudstva. Žiaľ žijeme vo svete ktorému vládnu šialenci. Bez srandy - sú to psychopati.
V normálnom svete by mali ľudia posadnutí túžbou ovládať ostatných sedieť v blázinci a štáty viesť skromní, normálni ľudia s nejakou víziou rozvoja ľudstva. Žiaľ žijeme vo svete ktorému vládnu šialenci. Bez srandy - sú to psychopati.
Úprimne a bez nejakej zášti voči vám, pane. Na základe svojich reakcií v ktorých akoby kričíte kapitálkami a smejete sa čudným extrémnym množstvom smajlíkov mali by ste vyhľadať odbornú pomoc. A to myslím úprimne.
Ale to netuší ani váš idol, súdruh Putin! On večne má Európu v "hube" a nadáva na ňu.
napr: Ruský prezident Vladimir Putin poslal európskym mocnostiam varovanie. Vyhlásil, že ak Európa začne vojnu s Ruskom, Moskva je pripravená bojovať a výsledok bude pre európske krajiny fatálny. Porážka Európy by bola podľa neho taká absolútna, že by nezostal nikto, s kým by sa dalo rokovať o mierovej dohode........atď...atď....
Lacná ropa od Rusov je len váš demagogický výmysel. Pozri si skutočné ceny a nedrístaj tu propagandu.
Noo..záleží na tom, čím je ten čínsky zázrak vykúpený. Už aj Japonci sú dosť Hardcore ale ani na Číňanov už ani oni nemajú. Ak túžite makať ako číňanko v jednej z ich fabrík - nech sa páči. Neviem, či by ste to vôbec prežili...
Noo..záleží na tom, čím je ten čínsky zázrak vykúpený. Už aj Japonci sú dosť Hardcore ale ani na Číňanov už ani oni nemajú. Ak túžite makať ako číňanko v jednej z ich fabrík - nech sa páči. Neviem, či by ste to vôbec prežili....
Trump reaguje na kritiku typicky podľa zásad trollovania, nie podľa zásad diplomacie alebo slušného správania. Kritika neodzbrojí protiargumentami označujúcimi jeho omyl. Proste ho označí za "blbca" pretože pred dvadsiatimi rokmi prešiel križovatku na červenú.a pod...Je to slabošská podpásová nefér taktika Povedzme si rovno - kto z nás je svätý....nikto. Ak chcem na každého niečo nájdem. "kto chce psa biť palicu si nájde"........Trumpova taktika hovorí o jeho slabosti a podrazáctve.
Zabudol si akosi dodať, v čom sa mýlim.
1: o tvojej úrovni si môžem urobiť obraz okamžite tým, že oponentov nazývaš "hlupákmi" bez toho, že by som ťa ja akokoľvek urazil.
2: Sleduj vyjadrenia pána Putina. Sám sa vyjadruje o Európe (resp. Eufópskej únii) ako o nepriateľovi.
3: Skúsme sa baviť inteligentne.
Ďakujem.
Takže čo navrhuješ?? Predpokladám,že do plynu s nimi však???
Si obyčajný sprostý rasista veriaci vo "zvláštne neobyčajné choroby" postihujúce iba jednu rasu, ktoré do vás nainfikovala vaša rasistická ideológia.
Trocha poopravím: Obrana proti Rusku.
Alebo sa mýlim ak tvrdím, že Rusko začalo agresiu prekročením hraníc susedného štátu a zaberá územia tohto štátu čím ďalej bližšie k európe???
PS: S Majdanom na mňa nechoďte. Pýtam sa na vojenský postup Ruska smerom k Európe.
Nie je zlé myslieť trocha aj na ekológiu, pretože evidentne naša planéta ide do sr*čiek, na vývoji počasia to už vidí každý. Ale keď sa medzi sebou bijú veľmoci, ktorým ide o dominanciu na trhu a ovládnutie sveta tak takéto "drobnosti" idú bokom - "to počká"....neviem však,či bude mať tá "víťazná mocnosť" ešte nad čím vládnuť.....Či to nebude zničený svet plný odpadov a nezvládnuteľného počasia a katastrof.....Hold ale ľudia potrebujú "ovládať svet".....Smutné...
Aha, jasné. Ďakujem za vysvetlenie.
Určite by to sovietski (teraz ruskí) súdruhovia vedeli urobiť lepšie. Len sa im nechce. Zaujímavejšie je posielať rakety na Ukrajinu ako na mesiac.
"Záujem rastie, ale ľudia to nechcú".Autor si touto vetou dosť odporuje sám sebe. Neporozumel som, čo tým myslí...
To nie sú "tvrdenia" a už vôbec nie "moje" tvrdenia.
To sú FAKTY.
Ak ti vraví niečo slovo "fakt" tak pochopíš.
Zjavne si nepochopil rozdelenie vražedných a iných dronov. Výsledkom je arogantné a urážlivé správanie voči spoludiskutérom.
Iste.
Napríklad prieskumné.....
Rovnako neexistujú žiadne dôkazy o tom, že po rusky hovoriaci alebo etnickí ruskí obyvatelia východnej Ukrajiny čelili prenasledovaniu zo strany ukrajinských orgánov. To sa potvrdilo aj v správach, ktoré uverejnila Rada Európy, Vysoká komisárka OSN pre ľudské práva a OBSE.
Všetky suverénne štáty, aj Ukrajina, si môžu slobodne určiť svoju vlastnú cestu, svoju zahraničnú orientáciu a bezpečnostnú politiku, spojenectvá a svoju účasť v medzinárodných organizáciách a vojenských alianciách. V neposlednom rade, neexistujú žiadne politické ani právne záväzky NATO, že aliancia sa nerozšíri za hranice znovuzjednoteného Nemecka, o ktorých Rusko tvrdí, že ich Západ porušil.
Všetky tieto tvrdenia majú preto jediný cieľ, odvrátiť pozornosť od zodpovednosti Ruska za nevyprovokovanú vojenskú agresiu voči Ukrajine
Článok 2 Charty Organizácie Spojených národov, ktorej signátorom je aj Ruská federácia, však explicitne hovorí, že všetci členovia OSN riešia svoje medzinárodné spory mierovými prostriedkami a tak, aby neohrozili medzinárodný mier, bezpečnosť a spravodlivosť. Zároveň odmieta hrozbu silou alebo použitie sily, ktoré by narušilo územnú celistvosť alebo politickú nezávislosť každého štátu.
Jedinú výnimku predstavuje Článok 51 Charty OSN o sebaobrane v prípade, ak dôjde k ozbrojenému útoku proti členovi OSN. Ruská federácia sa však nemôže opierať o podobné odôvodnenie. Ukrajina na Rusko vojensky nezaútočila, a na rozdiel od Ruska samotného, nezhromažďovala vojská na jeho hraniciach za účelom útoku.
Odporúčame