On nebude o tom rozhodovať. Sasanka už nebude v NR.
On nebude o tom rozhodovať. Sasanka už nebude v NR.
Ako dloho zarábal 15 000 €? Má dom za pár stotisíc €? Jasne, Majerský má iba malú chatičku pod Tatrami .
Škandalózne bolo, keď jej otec spreneveril peniaze Matice Slovenskej. Odporná žena, čo do všetkého strká svoj hnusný ksicht.
Samozrejme, a nie len u nás. V UK otrávili Skripalovcov, v ČR vyhodili muničák vo Vrběticiach, medzitým stihli aj Navaľnemu dať jed do gatí, ale nemaj obavy. Rusko má iba tých dvoch agentov.
Koľko berú opoziční poslanci? Oni tie svoje platy dávajú na charitu? Čo vrchný kadehák? Odkiaľ má na miliónovú haciendu? Vymodlil si ju alebo bral čosi bokom? Čo taký mladý Šimečka? "Chudáčisko chudobné", kedy stihol zarobiť 400 000 € na byt a ďalšie € luxusné auto? Figeľ, máš optiku, ktorá vidí iba Fica. Poobzeraj sa po opozičných politikoch.
Žeby bol medzinárodný súd OSN v Haagu pod vplyvom hejslovákov. Keď máš také info , daj ho do pľacu.
Skôr kým začnete Pištovi nadávať, mali by ste vedieť čo vyhlásil medzinárodný súd OSN v Hágu.
USA je ich vzor, preto.
Pre blbca je každý blbec. Nerob si z toho nič. Možno ešte z toho vyrastieš.
A za Čečencov išli vraždiť Tadžici? "Úžasná logika."
Koľko im Ukrajinci alebo ich hlavní spojenci zaplatili za ten nezmysel?
Netáraj hlúposti.
Jedno isté, Zelenský to nebol. Máš hlúpe otázky. Kto natočil video IŠ, ktoré dokazuje, že to boli oni, čo spáchali tento zločin? Stiahli ho z internetu?
To nie je logika. To je zúfalstvo, keď stráca argumenty.
Čo mám čítať? Konšpirácie v Pravde? Informácie sa dajú získať aj inde.
Na prvých videách nie je nič také. Dokonca ani žiadny krik zo strany teroristov. Video mohli zostrihať.
Chytili ich necelých 100 km pred ukrajinskou hranicou. Žeby bol Crocus taký veľký? Prestaň prášiť.
Takí dezolati ako ty, tvrdia ,že je to Putinová robota. Varovali ho? To asi ťažko. Iba vyzvali svojich občanov aby odišli z Ruska.
Som toho istého názoru. Zaujímavé boli výzvy USA , aby sa ich občania stiahli z Ruska. Žeby im oznámil IŠ čo chcú spáchať v Moskve? To je málo pravdepodobné. Zaujímavé boli aj výzvy z USA, aby Ukrajinci neútočili na ruské rafinérie. Myslí si, že Ukrajinci to minimálne financovali.
Ešte by mali vysvetliť, prečo pri úteku smerovali na Ukrajinu? Alebo žiadne výkriky ALLAHU AKBAR? Majú štyroch zadržaných a tí zaspievajú.
Odporúčame