Už to nie je zlodejina? Už je to dobrý nápad? Igor to určite zstrhne.
Už to nie je zlodejina? Už je to dobrý nápad? Igor to určite zstrhne.
Upozorňujem jednobunkové organizmy, že toto nepovedal Pellegrini, ale Matýskov koaličný partner.
Slovákom áno, ale jednu našu menšinu treba strážiť armádou. Každý deň robia nájazdy na kontajnery v mestách. Ktovie, ako šíria vírus svojou "záslužnou aktivitou." Prečo radšej nekontrolujú ich, ale ľudí cestujúcich do práce? Čo na to europoslanec Pollák? Bol by to rasizmus, alebo ochrana pred šírením vírusov?
Ako má prejsť dodávka alebo kamión, keď nie je.miesto ani pre sanitku? Ty si ešte nevidel zapchatú cestu? Ani sa ti nečudujem, že si volil Matýska
Matýsek se po$ral. Presne ako v tej českej komédii.
Keby Igor netáral. Videl som tlačovku, na ktorej on osobne tvrdil, že sa bude kontrolovať každé auto, a to aj cestou späť. Dokonca tvrdil, že keď pôjde niekto cez dva okresy, tak bude zase kontrolovaný a dotazník bude vypisovať znova. Je to zbabelec a klamár. Treba osady izolovať. Zakázať pohyb cigánov po sídliskách a hráva í sa v kontajneroch.
Debilovič 1. Trnavský, z hlúposti jeho viličov kráľ, vypol Slovensko aj bez "bleckoutu."
Tajtrliku, ty si si ako uľavoval na Ficovi? Krátka pamäť?
Tajtrliku, tak sa chválil Matovič s jeho odborníkmi. Teraz je v koncoch a robí iba zmätky.
Nechcel by som byť v jeho koži aj keby nebol premiérom.
Tajtrliku, teraz je o tom šírení nákazy v správach. Myslíš, že ich vysielajú z centrály SMERU?
Keby si vedel co je mozog, a vedel by si ho aj používať, tak by si takto netrepal. VW nerobí, VŠ sú zatvorené, všetci z východu sú už dávno doma. Kto, húfne potrebuje ísť na východ?
Junáčik, ty si tiež z Pezinka? Ležal si s igim na jednej izbe?
Všetci, ktorí sa dnes povýšnecký pozerajú na Rusko, ho možno ešte tohto roka budú žiadať o potravinovú pomoc. O obylniny a iné produkty.
Spomeň si na 10 rokov Matovičového besnenia, a v pohode prežiješ 4 roky besnenia tejto opozície, ktorá sa šialenstvom vôbec nevyrovná Matovičovi.
Odporúčame