Ty si zo Súmračnej, keď štekáš ako vedný pes?
Ty si zo Súmračnej, keď štekáš ako vedný pes?
Kamarát netrep. Taliansko je krajina, kde má boh svojho vyslanca, a nie je im to nič platné. Keby existoval boh, nebolo by toľko svinstva vo svete. Nenechal by trpieť tých najchudobnejších, ale trestal vy vrahov a vojnových zločincov.
V USA nezvládajú CV-19? V takej vyspelej krajine? To musí byť určite iba "ruská propaganda." Veď Amerika je to "najdokonalejšie a najvyspelešie" čo sa vo svete vyskytuje.
Pozrel som si tvoj profil, a zistil som, že tiež si anonymný Rambo.
Nie nie som, ale to neznamená, že nemôžem vyjadriť svoj názor, alebo už aj to zakázali?
Prečo nediskutuješ s "retardami" tam, kde žiješ? Nemajú čas na fóra, lebo v tom dokonalom západnom svete kapú ako muchy po biolite? Staraj sa, aby aj teba nezasiahol ten biolit, lebo potom budeš žvandať, aby ťa niekto dopravil na SK, aby sa o teba postaralo to naše "zaostalé" zdravotníctvo. Takých hrdinov ako ty, sme už prepravili domov okolo 2000. Tiež odchádzali so zdvihnutými nosmi, ale domov sa vracali do stiahnutými zadkami.
Chlapče, neďakuj. Chaos tu vyvolali takí ako ty, čo spravili z trnavského šaša premiéra.
Jeho prácu? Skôr zmätky, o ktorých má hodinové plačovky.
Bloger, nie je premiér, aby musel niečo robiť pre blaho národa. Jemu stačí, keď bude pracovať v prospech svojej rodiny. To Matovič je premiér, ktorý musí robí pre "blaho národa." Problém je v tom, že ten tvoj "hrdina", je po*éra, ktorý je bezradný.
Jobovka je to, že niekto dokáže zidmoliť taký nadpis nadpis. Žiadna Jobovka, konečne zmizne ďalší stupidný seriál z obrazovky. Zakázať by mali aj reprízy týchto "umeleckých", markízakých šuntov.
Ešte bude "sranda" s naším premiérom.
Tajtrliku, už si trápny a nudný. Vymysli už niečo originálne. Niečo svoje. Opakované vtipy sú trápne. To nikto ešte neprezradil.
Máš pravdu, IQ Matovičových voličov sa dá veľmi ťažko rozoznať od IQ hojdacieho koníka. Drevo ako drevo.
Zatiaľ sa to tu naviac točí okolo teba a Matoviča.
Tajtrliku, ani ja teba. Nie som na chlapov.
To, že je šašo premiérom je hanbou SK, ale väčšiou hanbou je, že 26% Slovákov má podpriemerné IQ. Toto je ten veľký prúser.
Ešte si na nevidel nasr@tého , tak netáraj.
Odporúčame