Áno, možno nemal dobrú povahu. Aj porušil zákon. Ale vždy to budeme posudzovať v porovnaní s inými porušeniami zákona a aj s inými trestami.
Áno, možno nemal dobrú povahu. Aj porušil zákon. Ale vždy to budeme posudzovať v porovnaní s inými porušeniami zákona a aj s inými trestami.
Tak tejto vete neverím. Všetky deti majú niečo vysnívané. Hmotné či nehmotné.
Spomíname, neplačeme. Aj naše deti raz budú spomínať.
Aj ja som mala rovesníkov, ktorým nič nechýbalo. To záviselo od toho, ako kto vedel využívať známosti. Ale bežne v obchodoch si pred Vianocami mak či šošovicu nekúpila. Musela si striehnuť na tovar. Pokiaľ ide o čočky, myslím, že sa predávali pod názvom "Ovocné čočky" a tak sa predávajú dodnes. Pokiaľ ide o sladkosti, tak mi nechýbalo nič. Skôr som túžila mať do sýtosti banány a mandarinky. Keďže nás bolo viac a predávali to len určité množstvo na osobu, tak sme sa doma delili a ja som snívala o tom, že raz zjem banánov, koľko budem vládať.
Paradox, banány dnes môžem a na jablká mám alergiu. Tak teraz snívam o jablkách :))
Možno mal na mysli šošovicu. Tá naozaj nebola hocikedy v obchode. Ba ku koncu socíku som tuším aj mak zháňala pod pultom :)
Dobrá hudba zostane dobrou hudbou vždy. Ale aj tak nemusím takéto "osvetové" články.
Tak nám tá stará garda odchádza. Zachovajú sa nejaký čas spomienky, zachová sa herecké umenie v archívoch. Len to už málokto ocení.
V čom spočíva oprava strhnutého vedenia nad viacerými koľajami? Za aký dlhý čas to urobí čata trolejárov pri 200 manažéroch a za aký dlhý čas to urobí rovnaká čata pri troch manažéroch?
"http://www.railpage.net/modules/news/article.php? storyid=2221"
Veľmi výstižné príspevky. Dala by som 100 bodov, ak by sa dalo.
Nesúhlasím. Ľudia dobre vedeli, že štát za peniaze neručí. Aj oficiálne vyjadrenia k tomu boli. Lenže ľudia sú otupení pažravosťou. Veď hentomu dali, chcem aj ja. A 40 percent, banka dávala vtedy koľko?
Už vtedy som nemohla pochopiť, ako tam môžu ľudia dávať peniaze len tak, bez záruky, že sa k nim dostanú.
Nikto z kompetentných to nespochybnil??? Veď sa všade hovorilo aj písalo o tom, kedy štát ručí za peniaze, za koľko a v akom prípade. Za vklady do nebankových subjektov štát neručil a netajil to nikto. Veľké oči spôsobujú niekedy slepotu.
Vyjasnime si to. Tovaru je dosť, ale nechodí cez nás. Keď bude širokorozchodná, bude chodiť cez nás? Videl si štúdie návratnosti investície? Aj to množstvo neznámych? Ja áno :)
Som zamestnanec. Kto závidí živnostníkom, nech ide robiť na živnosť. Keď nerobím z dôvodu na strane zamestnávateľa, aj tak za mňa odvody musí zaplatiť, rovnako ako mne časť mzdy. Ak idem k lekárovi, mám platené voľno. Mám platenú dovolenku. Mám platené sviatky. Mám príspevok na stravné.
Odporúčame