Ja si myslím, že nie. Nič sa neje také horúce, ako sa navarí.
Ja si myslím, že nie. Nič sa neje také horúce, ako sa navarí.
Igor už zistil, že mu zostáva jedine štúdium účtovných dokladov u babky na povale, lebo bude musieť pred vyšetrovateľom ešte odpovedať na veľa nepríjemných otázok. Už to mal s Lipšicom tak dobre rozbehnuté, že celý prípad zlikvidujú a zrazu toto, no nie je to smola?
Ten hold by si zaslúžil najviac asi Danko, lebo on to všetko spustil dnes na obed.
Vojto a hrdosť? To do kopy nepasuje. Tu ide o existenciu, dobrý bude Smer a v pondelok aj SMK.
Belino konečne dostal rozum, ináč to ani dopadnúť nemohlo. Ešte fešák v bielej košeli s vyhrnutými rukávmi a vypleštenými očami a je tu koalícia s 85 hlasmi. Fešák si to už v nedeľu s Kaliňákom predrokoval, tak je už všetko jasné.
Zrovna keby si mal pravdu, vôbec by ma to nemrzelo, skôr naopak. Mohol si ešte pridať aj OĽaNO, Sme rodina a kľudne aj Sieť a SaS.
Ešte si počkajme na tlačovú besedu po rokovaní predsedníctva Siete a Smer má koalíciu s 85 hlasmi.
" Kollár bude trvať na tom, aby ministrom vnútra bol Lipšic "
Po dnešnej TB Bugára už vôbec nebude záležať na tom, na čom bude trvať Ali-paša so svojím háremom.
Teraz ešte pricupitá roztrasený fešák v košeli s vyhrnutými rukávmi, aby sa na neho nebodaj nezabudlo.
Chlapci ponapínali svaly , ale percentá nepustia.
Pred chvíľou Bugár na TB oboznámil, že Most-Híd prijme pozvanie Smeru na rokovanie. Sulík s jeho víziou o širokej pravicovej vládnej koalícií definitívne skončil. Pravičiari sa musia s týmto faktom zmieriť, nič iné im nezostáva. Ameň.
Ani so sám nevedel, že sa mi to tak rýchlo splní, hneď na druhý deň, po sneme SNS.
Na čom bude teraz Kollár trvať je nepodstatné.
Lipšic už rozmýšľa iba nad tým, ako sa zbaviť právneho zastupovania Matoviča, lebo už ho nepotrebuje a musí hľadať inú stranu na ktorej bude parazitovať.
Šuliino je v súčasnej dobe najviac sklamaný politik v celej EÚ. Už delil ministerstvá, vzdával sa mandátu poslanca EÚ , do roztrhania tela rokoval o zložení pravicového zlepenca aj napriek tomu, že na to nebol nikým poverený a taký Danko mu to všetko pokazil. Teraz k tikom jeho tváre pribudnú tiky horných končatín, mykanie celého tela smerom do pravej strany /veď je pravičiar/ a preto by si mal dávať pozor na TK. Stačí tak málo a bude mať po problémoch. Je mu to treba?
Myslím si, že v krátkej dobe Lipšic vypovie právne zastupovanie Trnavského bl-bečka Matoviča, lebo už ho nebude potrebovať ako výťah do NR SR. Igor, stále to máš pod nohami vratké, nepomohli Ti ani Tvoje osvedčené metódy z minulosti.
Ak teraz Kollár sledoval TB p. Danka na TA3, tak nech sa zamyslí, aký je politický truhlík. Už som tu písal, že trvá na niečom, na čo ešte nemá dosah. To sa teraz potvrdilo. Nechcel by som byť teraz v koži ani Kollára, ani Matoviča, lebo im už nemá kto ručiť, /Lipšic/, že sa nebudú musieť zodpovedať za svoju minulosť, Kollár za spoluprácu s mafiou a ten Trnavský blbe-ček za podvody a daňové úniky.
Všetko smeruje k tomu, že na Slovensku máme ešte dosť síl na to, aby nám nevládli podvodníci, zlodeji , ku-revníci, sexuálne dezorientované individuá a mafiáni.
Nie som Váš volič pán Danko, ale za tento Váš štátnický prístup máte moju úprimnú vďaku a uznanie.
Ak teraz Kollár sledoval TB p. Danka na TA3, tak nech sa zamyslí, aký je politický truhlík. Už som tu písal, že trvá na niečom, na čo ešte nemá dosah. To sa teraz potvrdilo. Nechcel by som byť teraz v koži ani Kollára, ani Matoviča, lebo im už nemá kto ručiť, /Lipšic/, že sa nebudú musieť zodpovedať za svoju minulosť, Kollár za spoluprácu s mafiou a ten Trnavský blbe-ček za podvody a daňové úniky.
Všetko smeruje k tomu, že na Slovensku máme ešte dosť síl na to, aby nám nevládli podvodníci, zlodeji , ku-revníci, seksuálne dezorientované individuá a mafiáni.
Nie som Váš volič pán Danko, ale za tento Váš štátnický prístup máte moju úprimnú vďaku.
Nemyslel som si, že Kollár je až taký primitív, ešte nevie ani kde je v NR VC , špak mu ešte horí na Kamennom námestí a už trvá na niečom, na čo možno nebude mať ani dosah. Presne pasuje k Sulíkovi a Matovičovi, ako by ich jedna mater mala.
Ten spis asi hľadá u babky na povale, kde má sústredený celý archív.
re: Danubebe
Vrany momentálne hniezdia, obyčajne to býva v apríli, no keďže bola mierna zima, zahniezdili už teraz. Na vajciach sedia cca 3 týždne, tak si budeš musieť do apríla počkať. Rodina je im bližšia, ako politika a tvrdí to aj Kollár. Potom uvidíš ten škrekot, až Ťa budú uši bolieť.
My nechceme, aby to utíchlo, my nechceme, aby nám tu vládla máfia .
Odporúčame