ja som to necital - cital som dnes len tvoje urazky...S Jikovom sme si uz tiez vliezli do vlasov a tiez cosi vyletelo... Ale jeho argumentacia je proste na inej urovni, ako tvoja!
Preco si myslis, ze rozpad CSR bolo to najlepsie? Koli comu? Len koli narodnej hrdosti slovaka? Alebo este koli niecomu inemu? Ekonomike? Bezpecnosti? Priemyslu?Pozicie vo svete???? Mne pripada, ze len koli tej narodnej hrdosti a to je uplne uhodene - ja som napr bol vzdy hrdy cechoslovak a som dodnes...
A vo vsetkych tych ostatnych aspektoch sa nam rozpadom iba pohorsilo! Mimochodom ani madari by si tak netrufali, keby sme zostali s cechmi spolu - rozpad CSR bol pre nich prvym signalom, ze uz neplatia uzemne dohody, zakony, Benes a Trianon - tie a totiz tykali CESKOSLOVENSKA!!!


