Mne ta frau Deutschland az tolko nevadi - kiez by tu vladol aspon taky poriadok, ako u nich...Ale vadi mi ten jej partner - uplne bytostne odmietam, aby o smerovani mojej krajiny rozhodoval nejaky masovy vrah!
Pokial niekto nerozumie, tak nech sa pozrie na obrazky z libyjskej Syrty, kde nezostal po bombardovani NATO ani jeden cely dom - a hlas tisicov nevinnych ludi, ktori zahynuli v sutinach pod jeho bombami, mi nedovoluje od toho cloveka prijimat akekolvek navrhy.


