pri citani clankov o plyne z Ruska
je mozne pozorovat oslabovanie euroatlantickeho partnerstva
a posilnovanie Nemecko Ruskeho partnerstva
nebude to jednoduche
Venezuela disponuje jednou z najlepších latinskoamerických armád a takisto sa môže spoliehať na ekonomickú pomoc Ruska, Číny, Iránu a ďalších krajín.
Rusi dodali do Venezuely množstvo relatívne moderných zbraní, Venezuelčania majú k dispozícii systémy PVO S-300, pomerne moderné vzdušné sily a mohutné pozemné sily. K tomu treba prirátať členov dobrovoľníckych zoskupení, ktoré Venezuela formuje a ktorí majú pomáhať vládnym silám.
Americkí vojaci veľmi neradi umierajú, takže v prípade vojenského útoku voči Venezuele budú v prvom rade stáť Kolumbijci, Brazílčania či americkí spojenci z radov latinsko amerických štátov.
zatial ziadna europska krajina nevyjadrila tuzbu vlastnit
ci prechovavat americke rakety
mozno o desat rokov sa Zapad
dostane na dnesnu uroven pritiraketovej obrany Ruska
asi nic dobre sa od takejto navstevy
ocakavat beda
dennik N
odvadza pozornost od skutocneho objednavatela vrazdy
presne v sulade s manualom znamym okamzite po vrazde
zatial ziadne krajina EU nevyjadrila suhlas
s rozmiestnenim americkych rakiet
komickej demokracii patri na celo komik
figurka oligarchu Kolomojskeho
agentura Levada dostává finanční příspěvky "od neprůhledných zdrojů" z USA, Británie, Německa a dalších zemí, které nejsou Rusku přátelsky nakloněny. Její zařazení do seznamu zahraničních agentů prý odpovídá zájmům ruské občanské společno
ak predseda vlady ,predseda najsilnejsej politickej strany
ustavni cinitelia , vysoki statni uradnici hovoria
o moznom sprisahani voci demokraticky zvolenej vlade
jr divne
ze to prislusne organy neriesia
Ako som uviedol už niekoľkokrát, kategoricky odmietam všetky obvinenia, ktoré voči mojej osobe opätovne smerujú tie isté liberálne médiá, ktoré sa pokúšali za asistencie prezidenta tejto krajiny o „slovenský majdan“ na jar minulého roku a neváhali k tomu zneužiť vraždu dvoch mladých ľudí.
ani mne uz nehovorte demokrat
tiez ma to uraza
euriooslavci su debili
s obmrdzenym mandatim
Kánada je totalne zdegenerovany stat dobrosermi
verim , ze zdravy Kanadan
vie co su elementne hodnoty prezitia :)
Odporúčame