:)
Marcek ?
prislo to z vnutra SaS
Pavol Forisch zverejnil na sociálnej sieti dokument usvedčujúci poslankyňu a podpredsedníčku parlamentu Luciu Nicholsonovú zo strany SaS z obchodu s bielym mäsom počas jej pôsobenia zamlada v Kanade.
ako krvtie slovenského konzervtivizmu nebol zly
ale teraz prekrocil cervenu ciaru
volte vitacov migrantov :)
Bezcharakterne je vydierat rodicov
postihnutymi detmi
dolar odmieta
Cina Ruako , Japonsko , India , Pakistan , Turecko
vyhrady ma aj EU
+14
Hm, studnti gymnazia Metodova, si podobne ako ja,
dobre pamatame, ako vtedy este lucia kubovicova,
bola aktivna ako agitatorka v SZM a po celej skole
robila nastenky a organizovala diskusie o oddanosti
socialistickej vlasti, SZM a KSS, no neviem, ci aj tu
skolu skoncila, lebo ja som uz bol na studiu v Prahe
a az do jej vstupu do sas a do ministerstva som o nej
nic nevedel a ani ma nezaujimala: No, ale to co teraz
dokazuje je na hrane vaznej dusevnej choroby!
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok cynik12 cynik12
kto sa nepouci z historie prezije si ju znovu
Slovaci odkopli odkaz rodicov a starych rodicov
a uverili satanovi
ma mandat svojich volicov
opacna strana nema nic
kiska ma dovod na oslavu , ale
v normálnom politickom systeme by sa taky moralny bezdomovec
nikdy nemohol ocitnut na poste hlavy statu
novinári v podstate uz ani neexistuju
zostali len propagandisticke hyeny
a v tom ma Danko pravdu
netreba ho brat vazne
len ako sucast politického folkloru
tzv. demokracia vytvorila dve nove vrstvy obcanov
oligarchov a bezdomovcov
co moze byt tak 5 percent obcanov
a ti maju dovod na veselie
povrieskali si
a tym to konci
prevrat bol navrat do minulosti
ja som to odhadol na 50 rokov , oficialna propaganda uvadza 20 rokov
faktom je , ze prevratom ziskali najviac tie najodpornejsie ludske typi
pumpari a masiari
co sa mali dobre aj za bývalého rezimu
Odporúčame